Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie

Poza Miastem
Kontakt Warmątowice Sienkiewiczowskie 33a
59-223 Warmątowice Sienkiewiczowskie
tel. 76 8507 496
kom. 603 958 547

Opis

Pałac Warmątowice zaprasza wszystkich którzy chcieliby odpocząć w niespotykanej atmosferze i poznać miejsce z bogatą historią krzyżującą losy Niemiec i Polski

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie znajduje się w Krotoszycach i jest otoczony parkiem o powierzchni 4,8 hektara. Oferuje on eleganckie pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Ze wszystkich pokoi w zabytkowym obiekcie Warmątowice Sienkiewiczowskie roztacza się widok na zadbany ogród.

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
wi-fi
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania
bilard
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
taras
ogród
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomkompleks SPAMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinneObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00 do 21:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytuod 08:00 do 12:00
Opłata za zwierzę w pokojuZwierzęta nie są akceptowane.
Akceptowane formy płatnościPłatność tylko gotówką.
Możliwe formy rezerwacjie-mail, telefonicznie, zachęcamy do rezerwacji przez Visiton.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Łączna ilość pokoi5
Pokój kategoria 1POKÓJ SELEDYNOWY
Pokój kategoria 2POKÓJ POMARAŃCZOWY
Pokój kategoria 3POKÓJ CZERWONY
Pokój kategoria 4POKÓJ ZIELONY
Pokój kategoria 5POKÓJ BIAŁY
Wyposażenie pokojuPokoje wyposażone są w łazienki, duże podwójne łóżka.
Aktywności wewnętrznesala TV, bilard
Aktywności zewnętrznewycieczki piesze i rowerowe, jogging, nordic walking
Oferta biznesowaPałac Warmątowice posiada w ofercie trzy sale bankietowe i konferencyjne, które zachowały klimatyczny charakter pałacu i dają możliwość zorganizowania kameralnego spotkania jak i większej konferencji. Dodatkowo teren o powierzchni 4ha otaczający pałac pozwala nam na organizację imprez plenerowych oraz pikników.
Oferta organizacji imprez i eventówNa Państwa życzenie i według Państwa wyobrażeń zorganizujemy niezapomniane przyjęcie okolicznościowe. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno duże przyjęcie na jednej z naszych przypałacowych sal, jak i spotkanie w małej kameralnej sali w samym pałacu.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Legnica, Dolnośląskie
Warmątowice Sienkiewiczowskie 33a, 59-223 Warmątowice Sienkiewiczowskie

Noclegi Legnica

Legnica położona jest w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Znajduje się nad Kaczawą, w pobliżu Jawora i Lwówka Śląskiego. Historia tego miasta jest długa, gdyż pierwsze udokumentowane ślady osadnictwa Słowian na tym terenie pochodzą już z VIII wieku. Wtedy istniał tutaj gród obronny. Jednak nazwa tego miasta po oraz pierwszy pojawiła się w 1149 roku, w dokumencie Bolesława Kędzierzawego. W 1241 roku Legnica stała się niezwykle ważnym miejscem na mapie Europy. To tutaj na Legnickich Polach rozegrała się słynna bitwa z Mongołami.

Miasto to poszczycić się może wieloma pięknymi zabytkami. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się piastowski zamek. Ale oprócz niego warto zobaczyć także katedrę św. Piotra i Pawła, Kościół Mariacki Ratusz nowy i stary, baszty, a także inne ciekawe budowle. Znajdują się tutaj również tzw. Śledziówki, są to kramy śledziowe z podcieniami przyklejone do Starego Ratusza. W pięknym barokowym kościele św. Jana znajduje się Mauzoleum Piastów.

Legnica to także miasto zieleni. Na każdym kroku spotkać tu można ładne zieleńce, które nie tylko poprawiają warunki życia, ale także podkreślają i poprawiają wizerunek oraz urodę starówki. Park Miejski znajdujący się w centrum miasta, kryjący Palmiarnię, jest najwspanialszym zielnym miejscem wypoczynku.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu