Willa IZBICA

Góry
Kontakt ul. Kościuszki 38
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 91 99
kom.: 531 599 250

Opis

Willa IZBICA w Karpaczu znajduje się blisko Karkonoskiego Parku Narodowego, nad górskim strumieniem, gdzie pływają pstrągi.

Naszym Gościom oferujemy wygodne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe. Wszystkie nasze pokoje posiadają własne oddzielne łazienki, dostęp do Internetu, a także telewizję. Oferujemy Państwu pokoje Lux, które spełniają bardziej wymagających klientów. Posiadają one zewnętrzne osobne wejścia, komfortowe łazienki z prysznicami. Są one wyposażone w lodówkę, czajnik oraz zestaw do herbat. W pokoju lux komfort w łazience znajduje się jacuzzi. Posiadamy również standardowe pokoje.

Nasi Goście bezpłatnie mogą również korzystać z jacuzzi, sauny, Internetu bezprzewodowego, miejsca parkingowego oraz grilla i wędzarni. Na terenie naszego ogrodu dysponujemy również placem zabaw. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Kościuszki 38 , 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu