obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Pensjonat WIDOK

Góry
Kontakt ul. Matejki 25
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 95 19
fax.: 75 761 95 19
kom.: 505 693 793
kom.: 510 570 913

Opis

Pensjonat WIDOK to kameralnie położony obiekt na zalesionym wzgórzu, blisko centrum Karpacza z pięknym widokiem na Śnieżkę.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:
- 8 pokoi 2-osobowych (możliwość dostawki),
- 3 apartamenty studio składające się z dwóch pokoi (3-4 osoby),
- 1 pokój 2-3-osobowy z antresolą (możliwość dostawki).

Posiadamy także zabezpieczony parking, jadalnię, barek, drink bar, grill, salę sportową (ping-pong, koszykówka), lobby z tarasem oraz ogród zimowy. Przy naszym obiekcie znajduje się ogród górski, plenerowy grill oraz plac zabaw dla dzieci.

Naszym gościom oferujemy śniadania w formie stołu szwedzkiego, a także obiadokolacje. Nasz Szef Kuchni serwuje smaczną domową polską kuchnię. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Matejki 25 , 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu