Pensjonat KARNAT

Góry
Kontakt ul. Karkonoska 8c
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 81 46

Opis

Pensjonat KARNAT znajduje się przy głównej drodze w Karpaczu. Znajdą Państwo u nas spokój i wyciszenie, którego szukacie.

Naszym Gościom do dyspozycji oddajemy pokoje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe z łazienką. Każdy z naszych pokoi wyposażyliśmy w szafę, szafkę nocną, stolik, krzesło, szklanki oraz półkę. Przy obiekcie znajduje się parking. Nasi Goście mogą także korzystać bezpłatnie z Wi-Fi.

Dla wygody naszych Gości posiadamy także:
- świetlicę z lodówką, mikrofalówką i naczyniami,
- pomieszczenie z bilardem, piłkarzykami, ping-pongiem oraz airhokeyem,
- kącik do rysowania dla dzieci, biblioteczkę dla starszy oraz gry planszowe,
- miejsce do grillowania, 
- urządzoną w stylu góralskim Bacówkę,
- podgrzewaną narciarnię, a latem przechowalnie rowerów,
- trzy duże ogólnodostępne tarasy z miejscem do posiedzenia z pięknym widokiem na góry, w tym na królową gór Śnieżkę. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Karkonoska 8c , 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu