obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Willa Petrus

Góry
Kontakt ul. Obrońców Pokoju 1c
58-540 Karpacz
tel.: 75 744 00 40
kom.: 668 177 098

Opis

Willa Petrus znajduje się w samym sercu słynnego kurortu – Karpacza. Naszym Gościom oferujemy noclegi, relaks oraz okazję do podziwiania niesamowitych widoków.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:
- pokój 2-osobowy z balkonem,
- pokój 2-osobowy z balkonem na poddaszu,
- pokój 2-osobowy bez balkonu,
- apartament 2-pokojowy z balkonem,
- apartament 2-pokojowy na poddaszu bez balkonu,
- apartament 2-pokojowy na poddaszu z balkonem.
Nasze pokoje wyposażone zostały w łazienkę, TV LCD, Internet Wi-Fi, toaletkę z komodą, stoliki nocne, suszarkę do włosów oraz czajnik elektryczny. Apartamenty dodatkowo posiadają kanapę rozkładaną do spania, a także lodówkę.

Codziennie rano naszych Gości zapraszamy na pyszne śniadania. Bogaty asortyment produktów pozwoli każdemu skomponować własny zestaw startowy na początek wspaniałego dnia. Tutaj również organizujemy imprezy okolicznościowe i wieczorki zapoznawcze. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Obrońców Pokoju 1c , 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu