obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Willa Astor

Góry
Kontakt ul. Karkonoska 28
58-540 Karpacz
tel.: 75 76 18 147
kom.: 501 141 079

Opis

Willa Astor znajduje się u podnóża Śnieżki – jednego z najpiękniejszych szczytów górskich w Polsce.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy w pełni wyposażone pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe. Walorem naszych pokoi jest funkcjonalna aranżacja wnętrz, niezwykle przytulna atmosfera oraz kompleksowe wyposażenie zapewniające komfortowy pobyt. W pokojach znajduje się pełny węzeł sanitarny, naziemna telewizja cyfrowa oraz Wi-Fi.

Znajdująca się w Willi Astor restauracja to miejsce wyróżniające się niespotykanym nigdzie indziej nastrojem oraz menu. Naszym Gościom serwujemy przepyszne dania kuchni gruzińskiej, które są przygotowywane przez naszego wybitnego, gruzińskiego Szefa Kuchni. Każda tworzona przez niego potrawa powstaje na bazie naturalnych składników i w oparciu o tradycyjne przepisy. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Karkonoska 28 , 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu