Dom Wczasowy Morion

Góry
Kontakt ul. Nad Łomnicą 7
58-540 Karpacz
kom. 783 884 666

Opis

Dom Wczasowy MORION znajduje się w ścisłym centrum Karpacza, zaledwie 200 metrów od głównego deptaka i o krok od rzeki Łomnicy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 30 pokoi, które pozwalają zakwaterować blisko 120 osób. W naszej ofercie znajdują się pokoje zróżnicowane pod względem wielkości w wersjach:
- STANDARD – pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe,
- STUDIO – dwa oddzielne pokoje, połączone holem ze wspólną łazienką, 8- i 9-osobowe.

Każdy z naszych pokoi posiada TV, czajnik elektryczny, szafę ubraniową, szafkę nocną, pełen węzeł sanitarny, bezpłatne łącze Internetowe, a także pojedyncze tapczany, opcjonalnie – wersalkę.

Dodatkowo z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy takie atrakcje jak:
- rzutki, 
- stół do tenisa,
- piłkarzyki,
- stół bilardowy,
- matę do tańczenia,
- gry planszowe,
- piłki,
- zabawki,
- zestaw karaoke,
- stolik – kącik kawowy dla małych dziewczynek,
- huśtawki, 
- mini karuzelę. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Nad Łomnicą 7, 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu