obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Hotel KONRADÓWKA Wellness & SPA

Góry
Kontakt ul. Nad Łomnicą 20c
58-540 Karpacz

tel.: 75 76181 73

Opis

Hotel KONRADÓWKA Wellness & SPA znajduje się w samym sercu Karpacza nad rzeką Łomnicą, wśród zieleni, z niezapomnianym widokiem na góry.

Nasz obiekt to rodzinne, pełne tradycji miejsce, gdzie prawie od 40 lat można wspaniale odpocząć, rozsmakować się w domowej kuchni, zrelaksować w cudownym SPA oraz rozkochać się w pięknych Karkonoszach.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 65 pokoi wyposażonych w duże łazienki oraz wszelkie udogodnienia. W naszej ofercie znajdą Państwo:
- apartament – składa się z części dziennego oraz części sypialnej. 
- pokój Studio Superior,
- pokój Superior,
- pokój Prestige,
- pokój 1-osobowy Premium,
- pokój 1-osobowy Comfort,
- pokój 2-osobowy Premium,
- pokój 2-osobowy Standard,
- pokój 3-osobowy Premium,
- pokój 3-osobowy Standard,
- pokój 4-osobowy Premium,
- pokój studio standard.
Wszystkie nasze pokoje wyposażone zostały w TV, telefon, Internet, suszarkę do włosów, łazienke z kabiną prysznicową, ręczniki, kosmetyki, pakiet powitalny (kawa, herbata, woda mineralna), zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Apartament oraz Studio Superior posiadają także wannę.

Sale jadalne naszego obiektu przygotowane są na przyjęcie 100 Gości i zorganizowanie imprez okolicznościowych. Menu serwowane przez naszą kuchnię to tradycyjne dania polskie oraz przepyszne domowe wypieki, z których słyniemy wśród swoich Gości. Dla kuracjuszy istnieje możliwość przygotowania posiłków dietetycznych.

Obok recepcji znajduje się bar, który jest miejscem spotkań Gości hotelowych i odwiedzających nas turystów. Dolna kondygnacja baru skrywa w sobie niezwykłą tajemnicę. Wystarczy zejść po kilku drewnianych stopniach, aby znaleźć się w zupełnie innym świecie, niczym z piwnic słonecznych wybrzeży Hiszpanii. W spokoju, przy akompaniamencie subtelnej muzyką mogą Państwo skosztować najlepszych win z rezerw hotelu.

W naszym hotelu czekają na Państwa specjalne zabiegi i rytuały, klasyczne zabiegi upiększające oraz niezwykłe ceremoniały pielęgnacyjne. Naszym Gościom oferujemy: 
- basen,
- 2 jacuzzi,
- saunę fińską,
- saunę turecką,
- saunę Infrared.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Nad Łomnicą 20c , 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu