Perła Karkonoszy

Góry
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 59a
58-540 Karpacz
tel. (075) 76 160 98
kom. 601 665 290

Opis

Perła Karkonoszy znajduje się w ścisłym centrum Karpacza, w otoczeniu lasu nad strumieniem „Bystryk”.

Naszym Gościom oferujemy wygodne i komfortowe pokoje, w tym:
- pokoje 2-osobowe Premium – posiadają wygodne łóżka małżeńskie lub osobne, eleganckie meble, łazienkę z kabiną prysznicową i ogrzewaniem podłogowym, TV z TV-SAT, suszarkę oraz darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu,
- pokoje 2-osoboww Premium Lux – to pokoje o podwyższonym standardzie, wyposażone podobnie jak pokoje Premium, jednak jeden z tych pokoi w łazience posiada wannę, 
- Apartament Mały – posiada on dwa pokoje, przeznaczony jest dla 2-3 osób z możliwością dostawek. Wyposażony identycznie jak pokoje 2-osobowe Premium, 
- Apartament – to apartament 2 pokojowy (sypialnia i salon), dostosowany do pobytu dla 2-3 osób z możliwością dostawek. Apartament ten posiada także komplet wypoczynkowy, łazienkę z wanną z jacuzzi lub z kabiną prysznicową, a także przestronny balkon.

Perła Karkonoszy z myślą o swoich Gościach przygotowała Centrum SPA & Wellness, w którym można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha. Nasi Goście w ramach Centrum SPA mogą korzystać z:
- basenu ze sztuczną morską falą w otoczeniu skał, pięknych malowideł i zieleni, 
- jacuzzi,
- sauny fińskiej (suchej).

Gabinet Odnowy Biologicznej to świat relaksu, odnowy ciała i duszy. Oferujemy zabiegi na ciało z wykorzystaniem naturalnych darów natury. Gabinet Masaży i Zabiegów Ayurvedy SHANT stworzyliśmy z myślą o tych, który poszukują idealnego miejsca na zregenerowanie sił, odnowę ciała i duszy zgodnie z naturą.

W naszym obiekcie do Państwa dyspozycji pozostaje także sala kominkowa, drink bar, sala bilardowa, pokój zabaw dla dzieci, ogród przy strumyku z miejscem na ognisko, a także dozorowany i monitorowany parking.

Oferujemy Państwu także salę na 80 osób wyposażoną w projektor, ekran, telewizor, zestaw wideo, nagłośnienie, wieżę CD, fax, komputer, ksero, drukarkę oraz stałe bezprzewodowe łącze Internetowe. Sala ta sąsiaduje z jadalnią i kawiarnią, gdzie organizujemy przerwy kawowe i obiady. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Konstytucji 3 Maja 59a , 58-540 Karpacz

Noclegi Karpacz

Atrakcyjna górska miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie dolnośląskim Karpacz, znajduje się w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Miasto to jest niezwykle popularnym miejscem do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą. W Karpaczu istnieje dużo szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Jednym z najsłynniejszych zabytków Karpacza jest Świątynia Wang – to niecodzienny obiekt, który powstał w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku. Kiedy król Pruski Fryderyk IV w XIX wieku zakupił go od Wikingów, chciał postawić ją w Berlinie. Jednak kiedy zrezygnował z tego pomysłu, po staraniach Fryderki von Reden przeniesiono go w Karkonosze. Budowla ta została rozebrana na części i statkiem dostarczona do Szczecina, a potem do Berlina, gdzie następnie łodziami Odrą, a dalej konnymi wozami dotarła do Karpacza.

Będąc w Karpaczu warto także zajrzeć do Muzeum Zabawek. W Karpaczu znajduje się również Park Bajek oraz Miasteczko Western City. Przy głównej ulicy Konstytucji 3 Maja znajduje się Skwer Zdobywców, na którym odlane są w brązie odciski butów i raków słynnych polskich himalaistów, m.in.: Wandy Rutkiewicz, Macieja Berbeki czy też Jerzego Kukuczki.

Miejscowość ta to idealny ośrodek sportów zimowych. Co roku przyjeżdżają tutaj tłumy adeptów narciarstwa. W Karpaczu znajduje się kilkanaście oświetlonych stoków narciarskich o umiarkowanym stopniu trudności. Są tutaj także lodowiska, rynna snowboardowa czy też Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Można tutaj zjechać na pontonach.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu