Kwatera Główna - Laser Tag Wrocław

Miasto
Kontakt ul. Sienkiewicza 8a
50-335 Wrocław

kom.: 531 638 000
e-mail: sztab.wroclaw@kwateraglowna.pl

Opis

Jest takie miejsce, w którym można poczuć się jak prawdziwy wojownik i stanąć oko w oko z realnym przeciwnikiem.

W mrocznym labiryncie, wypełnionym dymem toczą się zażarte rozgrywki Laser Tag, zewsząd dobiega energetyczna muzyka. Mowa oczywiście o Kwaterze Głównej. 

Laser Tag to nowoczesna i bezbolesna gra paramilitarna. Uczestnicy formują się w drużyny i zostają wyposażeni w niezbędny do walki sprzęt – specjalistyczną laserową broń oraz kamizelkę z czujnikami. Pouczeni na temat zasad gry, rozpoczynają batalię – szybką i emocjonującą. Zadaniem zawodników jest skuteczna eliminacja przeciwników i jednoczesne osłanianie siebie i drużyny. Liczy się jedno – wola walki!  

Cennik: 

  • 1 gra - 25 zł/h
  • 2 gry - 40 zł/h

2-godzinne laserowe manewry:

  • poniedziałek - czwartek :400zł (12-17:00) /600zł (17-22:00)
  • piątek: 500zł (12-17:00) /700zł (17-22:00)
  • sobota: 700zł (12-22:00)

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Sienkiewicza 8a, 50-335 Wrocław

Noclegi na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku w kwestii turystyki prym wiedzie Wrocław ze swoim cudownym rynkiem, zoo i afrykarium oraz licznymi zabytkami.

Jednak zdecydowanie goni go Kudowa Zdrój oferując Błędne Skały, Park Zdrojowy czy Szczeliniec Wielki. Szklarska Poręba i Polanica Zdrój też kuszą ciekawymi widokami. Biorąc to wszystko razem okazuje się, że Dolny Śląsk jest dobrym miejscem na urlop czy weekendowy wypad z rodziną i przyjaciółmi.

Warto zaplanować trasę szlakiem atrakcji, która zakończy się regenerującym noclegiem. Dzięki visiton.pl wybór miejsca noclegowego na Dolnym Śląsku będzie prosty i dostosowany do preferencji oraz budżetu. Wrocławska starówka oferuje noclegi blisko niemal zawsze otwartych klubów i głównych atrakcji miasta, a liczne hotele i pensjonaty, między innymi, w Kudowie Zdrój są doskonałą bazą wypadową na górskie wędrówki. Sprawimy, że wybór noclegów na Dolnym Śląsku będzie naprawdę prostą sprawą.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu