Meander - Spływy Kajakowe Szlakiem Odry

Miasto
Kontakt Przyborów 35
56-160 Wińsko

kom.: 881 928 511
kom.: 795 120 362
e-mail: katarzynapaczkowska1@o2.pl
e-mail: jary.pako@gmail.com

Opis

Zapraszamy do spędzenia z nami aktywnego urlopu, weekendu jak i jednodniowego wypadu.

Zachęcamy do udziału w spływach kajakowych piękną Doliną Środkowej Odry, uroczą, malowniczą Doliną Baryczy oraz rzeką Kaczawą. Nasza oferta dedykowana jest do indywidualnego klienta, rodzin z dziećmi (nasz sprzęt kajak sprinter 2+1 pozwala pływać razem z nimi), grup zorganizowanych oraz pracowników firm (eventy firmowe). Gwarantujemy satysfakcję, zadowolenie, relaks, kontakt z przyrodą, rodzinną atmosferę. Z nami nie musicie martwić się o sprzęt, opiekę logistyczną czy catering - my wam to dajemy! Naszą ofertę dostosujemy do Waszych potrzeb i oczekiwań. Mamy dla Was do wyboru spływy: jednodniowe, dwudniowe z bazą noclegową, atrakcjami na trasie spływu, grami terenowymi, questami. Naszym dużym atutem jest mobilność naszej wypożyczalni: dowozimy sprzęt w wyznaczone miejscu startu co umożliwia Wam korzystanie z wielu opcji tras spływu.  

Cena zależy od ilości uczestników i wyboru trasy. Wypożyczalnia czynna jest cały rok w godz. 8.00-20.00                                                               

Sprzęt:

  • kajaki wigraszek 470, 467 - 15 sztuk
  • kajaki roteko sprinter (2+1-miejsce dla dziecka do 7 lat) - 15 sztuk
  • pneumatyczne deski SUP - 10 sztuk

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wińsko, Dolnośląskie
Przyborów 35, 56-160 Wińsko

Noclegi na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku w kwestii turystyki prym wiedzie Wrocław ze swoim cudownym rynkiem, zoo i afrykarium oraz licznymi zabytkami.

Jednak zdecydowanie goni go Kudowa Zdrój oferując Błędne Skały, Park Zdrojowy czy Szczeliniec Wielki. Szklarska Poręba i Polanica Zdrój też kuszą ciekawymi widokami. Biorąc to wszystko razem okazuje się, że Dolny Śląsk jest dobrym miejscem na urlop czy weekendowy wypad z rodziną i przyjaciółmi.

Warto zaplanować trasę szlakiem atrakcji, która zakończy się regenerującym noclegiem. Dzięki visiton.pl wybór miejsca noclegowego na Dolnym Śląsku będzie prosty i dostosowany do preferencji oraz budżetu. Wrocławska starówka oferuje noclegi blisko niemal zawsze otwartych klubów i głównych atrakcji miasta, a liczne hotele i pensjonaty, między innymi, w Kudowie Zdrój są doskonałą bazą wypadową na górskie wędrówki. Sprawimy, że wybór noclegów na Dolnym Śląsku będzie naprawdę prostą sprawą.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu