Arka Noego w Pławnej

Miasto
Kontakt Pławna Dolna 93
59-623 Lubomierz

Opis

Arka Noego znajdująca się w magicznej miejscowości Pławna została wybudowana z drewna wymęczonego czasem i historią, przez niezwykłego artystę.

Majestatyczna Arka wypełniona dziełami sztuki sakralnej, relikwiami i artefaktami z różnych zakątków świata. W tym miejscu będziesz mógł przenieść się w daleką podróż po morzu historii i doznasz potopu pozytywnych wrażeń.

Noe niegdyś zbudował arkę, której rozmiary i przeznaczenie rozpalają wyobraźnię wielu osób do dziś. Dariusz Miliński z Pławnej, konstruktor arki XXI-wieku, wziął się do rzeczy po swojemu.

Arka Noego w magicznej miejscowości Pławna. Usadowiona na zboczu góry arka widoczna jest z odległości kilku kilometrów. Wybudowana z drewna wymęczonego czasem i historią, przez niezwykłego artystę. Długa na 40 i szeroka na 15 metrów, jest ponoć bliźniacza do tej zbudowanej przez Noego. Majestatyczna Arka wypełniona dziełami sztuki sakralnej, relikwiami i artefaktami z różnych zakątków świata. W tym miejscu będziesz mógł przenieść się w daleką podróż po morzu historii i doznasz potopu pozytywnych wrażeń.

Drewniana łódź to kolejna atrakcja turystyczna we wsi. W Pławnej powstała już bajkowa kraina z Zamkiem Śląskich Legend i gród rycerski.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lubomierz, Dolnośląskie
Pławna Dolna 93, 59-623 Lubomierz

Noclegi na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku w kwestii turystyki prym wiedzie Wrocław ze swoim cudownym rynkiem, zoo i afrykarium oraz licznymi zabytkami.

Jednak zdecydowanie goni go Kudowa Zdrój oferując Błędne Skały, Park Zdrojowy czy Szczeliniec Wielki. Szklarska Poręba i Polanica Zdrój też kuszą ciekawymi widokami. Biorąc to wszystko razem okazuje się, że Dolny Śląsk jest dobrym miejscem na urlop czy weekendowy wypad z rodziną i przyjaciółmi.

Warto zaplanować trasę szlakiem atrakcji, która zakończy się regenerującym noclegiem. Dzięki visiton.pl wybór miejsca noclegowego na Dolnym Śląsku będzie prosty i dostosowany do preferencji oraz budżetu. Wrocławska starówka oferuje noclegi blisko niemal zawsze otwartych klubów i głównych atrakcji miasta, a liczne hotele i pensjonaty, między innymi, w Kudowie Zdrój są doskonałą bazą wypadową na górskie wędrówki. Sprawimy, że wybór noclegów na Dolnym Śląsku będzie naprawdę prostą sprawą.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu