Ośrodek Wypoczynkowy AGAT

Góry
Kontakt ul. Słowackiego 14
57-350 Kudowa Zdrój
tel.: 74 866 18 87
kom.: 531 238 818

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy AGAT oferuje więcej niż tylko wygodne mieszkanie, dobre jedzenie i możliwości odprężenia się.

Zaletą naszego ośrodka jest bardzo korzystne położenie w ślepej uliczce pełnej zieleni między skrajem i centrum miasta. Ośrodek Wypoczynkowy AGAT leży na wzniesieniu otoczony cudowną zielenią, gdzie mogą Państwo spacerować i rozkoszować się wolną naturą.W niedaleko położonym Parku Zdrojowym (300 m od naszego obiektu) mogą Państwo wykorzystać siły natury tryskające ze źródeł naszego zdroju, urzec dusze i wypocząć. W kilka minut od naszego ośrodka dotrą Państwo także do centrum miasta, gdzie czeka na Państwa wiele różnorodnych atrakcji.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kudowa Zdrój, Dolnośląskie
ul. Słowackiego 14 , 57-350 Kudowa Zdrój

Noclegi na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku w kwestii turystyki prym wiedzie Wrocław ze swoim cudownym rynkiem, zoo i afrykarium oraz licznymi zabytkami.

Jednak zdecydowanie goni go Kudowa Zdrój oferując Błędne Skały, Park Zdrojowy czy Szczeliniec Wielki. Szklarska Poręba i Polanica Zdrój też kuszą ciekawymi widokami. Biorąc to wszystko razem okazuje się, że Dolny Śląsk jest dobrym miejscem na urlop czy weekendowy wypad z rodziną i przyjaciółmi.

Warto zaplanować trasę szlakiem atrakcji, która zakończy się regenerującym noclegiem. Dzięki visiton.pl wybór miejsca noclegowego na Dolnym Śląsku będzie prosty i dostosowany do preferencji oraz budżetu. Wrocławska starówka oferuje noclegi blisko niemal zawsze otwartych klubów i głównych atrakcji miasta, a liczne hotele i pensjonaty, między innymi, w Kudowie Zdrój są doskonałą bazą wypadową na górskie wędrówki. Sprawimy, że wybór noclegów na Dolnym Śląsku będzie naprawdę prostą sprawą.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu