Szukasz miejsca, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków? Wybierz się do Hotelu Amber Spa w Niechorzu. To miejsce zauroczy Cię od pierwszej chwili i na pewno będziesz myśleć o powrocie do niego. Bliskość plaży, cisza, spokój i mnóstwo atrakcji – ten obiekt jest wymarzony zarówno dla rodzin, jak i dla par oraz osób lubiących wypoczywać bez towarzystwa.

 

Co wyróżnia Hotel Amber Spa w Niechorzu?

Dlaczego warto wybrać właśnie ten obiekt? Powodów jest wiele. Oprócz bardzo atrakcyjnej lokalizacji, trzeba docenić jego standard. W tym czterogwiazdkowym hotelu znajdują się pokoje, apartamenty hotelowe, a także interesująca strefa wypoczynkowa – skorzystają z niej dorośli i dzieci. Gdy tylko będziesz mieć ochotę możesz tu skorzystać z łaźni parowej, jacuzzi, sauny suchej, a także z gabinetu SPA i masażu wykonanego przez certyfikowanego fizjoterapeutę. Godny polecenia jest także hotelowy basen oraz brodzik dla dzieci. Najmłodsi nie będą narzekać na brak zajęcia również bawiąc się na placu zabaw oraz w sali zabaw typu „małpi gaj″. Dzieci, które nie narzekają na brak energii, mają też do dyspozycji trampolinę, ponadto w wybranych terminach prowadzone są tu dla nich animacje. 

Prestiżu temu obiektowi niewątpliwie dodaje duża okolicznościowa Sala Kryształowa. To właśnie tam odbywają się wspaniałe przyjęcia i bankiety, a także spotkania integracyjne. Goście Hotelu Amber Spa w Niechorzu doceniają ponadto pyszne jedzenie, którym można posilić się podczas śniadań, obiadokolacji w formie bufetu oraz korzystając z menu à la carte. Bardzo ważne jest to, że kucharze pracujący w obiekcie gotują nie tylko smacznie, ale też zdrowo. Posiłki są tu naturalnie przyprawiane, a sezonowe owoce i warzywa pochodzą z najlepszych hodowli. Ten hotel zauroczy Cię swoją atmosferą już od pierwszej chwili!

 

Zakochaj się w Niechorzu

Dlaczego warto przyjechać właśnie do tej miejscowości? Niechorze to popularne nadmorskie letnisko, które nie traci swojej atrakcyjności poza sezonem. Jest to wieś sołecka położona na Pomorzu Zachodnim, między Pogorzelicą a Rewalem. Starsza część miejscowości leży przy klifowym brzegu, a nowsza – na terenie bardziej równinnym, sąsiadującym z jeziorem zamieszkanym przez dzikie ptactwo, w tym łabędzie nieme. Hotel Amber Spa usytuowany został przy plaży nieopodal latarni morskiej zbudowanej w 1886, która jest jedną z tutejszych atrakcji turystycznych. W sezonie letnim goście hotelu mogą korzystać z bezpłatnego transportu melexem do zejścia na plażę, a także mają zapewniony powrót do obiektu. 

W Niechorzu nie można się nudzić. Warto odwiedzić Muzeum Rybołóstwa mieszczące się w centrum i Park Miniatur Latarni Morskich. Dużo wrażeń dostarcza także przejazd kolejką wąskotorową. Oczywiście nie da się nie wspomnieć o samej plaży. Jest ona szeroka i malownicza – spacerując po niej można podziwiać rybackie kutry i podziwiać latarnię morską, która góruje nad okolicą. Wejdź na stronę https://www.amber-park.pl/ i dowiedz się więcej na temat hotelu oraz jego oferty i szykuj się na niezapomniany wyjazd do nadmorskiej miejscowości!

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu