Miejscowości nad Bałtykiem w sezonie letnim przeżywają prawdziwe oblężenie. Przyjeżdżają do nich rodziny z dziećmi, pary, seniorzy i grupy zorganizowane na kolonie lub obozy. Kołobrzeg należy do czołówki popularnych miast ze względu na rozbudowaną infrastrukturę noclegową i gastronomiczną. Jeśli wybiera się wakacje w Kołobrzegu, warto postawić na nocleg w apartamencie. Jakie udogodnienia czekają w nim na gości?

W tym artykule opisano:

1. Apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym

2. Smaczne posiłki w restauracji

3. Apartamenty dla rodzin i nie tylko

W Kołobrzegu turyści mogą wypocząć dokładnie tak, jak lubią. Bliskość piaszczystej plaży, liczne restauracje z pysznymi posiłkami, smażalnie ryb, muzea i latarnia morska oraz możliwość wypłynięcia statkiem w morze dają wiele radości osobom, które preferują wylegiwanie się i opalanie, jak i turystom, którzy wolą zwiedzanie i długie spacery brzegiem morza. Kołobrzeg jest również miejscem, w którym na turystów czekają dobrze wyposażone, nowoczesne apartamenty. Sprawdź, z jakich udogodnień można w nich skorzystać.

 

Apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym

W apartamentach na gości czekają prywatne, pełne węzły sanitarne i aneksy kuchenne. Każdy apartament ma również wydzieloną sypialnię i miejsce do wypoczynku, dzięki czemu zapewnia maksimum komfortu. Goście mogą wieczorami obejrzeć ulubione programy w telewizji lub odpocząć w salonie w czasie niepogody. Jeśli chcą samodzielnie gotować, mogą przyrządzić wybrane potrawy w aneksie kuchennym. Aneks jest wyposażony we wszelkie niezbędne naczynia i sztućce, dzięki czemu można z niego korzystać tak samo jak z kuchni we własnym domu.

Apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym zapewniają maksimum prywatności. Dodatkowo ułatwiają opiekę nad dziećmi, które potrzebują pomocy w codziennym myciu i często korzystają z toalety w nocy. Własna łazienka z toaletą gwarantuje możliwość korzystania z niej, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

 

Smaczne posiłki w restauracji

W apartamentach takich jak Nad Parsętą goście mogą samodzielnie gotować lub zamówić dowolną liczbę posiłków w restauracji. Czekają na nich pyszne dania w formie pakietów żywieniowych. Dzięki nim cała rodzina łącznie z dziećmi najada się do syta każdego dnia. Posiłki powstają na bazie świeżych, smacznych składników, które przyrządzają najlepsi kucharze. Menu dla dzieci uwzględnia ulubione potrawy najmłodszych, dlatego rodzice mogą zjeść to, co lubią bez zamartwiania się, po jaki posiłek sięgną ich podopieczni. Dania dla dzieci są serwowane nie tylko w czasie obiadów, ale i podczas śniadań oraz kolacji.

Posiłki w restauracji można wykupić również w ramach jednorazowych wizyt zgodnie z potrzebami. Goście, którzy nie zamawiali pakietów dań, mogą w każdej chwili zamówić dla siebie obiad, kolację lub śniadanie. Dzięki temu restauracja jest przyjazna dla turystów, którzy zmienili plany urlopowe lub rozsmakowali się w posiłkach skosztowanych na początku wyjazdu.

 

Apartamenty dla rodzin i nie tylko

Wynajem pokoi i apartamentów w Kołobrzegu jest polecany w szczególności rodzinom z dziećmi. W apartamencie czeka na nich wszystko, co potrzebne, by spędzić udany rodzinny czas. Dodatkowo powierzchnia apartamentu jest na tyle duża, że mieści się w niej rodzina z kilkorgiem dzieci. Apartamenty są również przyjazne dla par, które chcą spędzić czas tylko we dwoje. Romantyczny pobyt w apartamencie można uświetnić o pyszną kolację w restauracji i zabiegi w gabinecie odnowy biologicznej. Masaże są odpowiednie także dla seniorów, którzy wynajmują apartament po zakończeniu sezonu.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu