Święta Bożego Narodzenia to okres kojarzący się zazwyczaj z czymś przyjemnym. To magiczny czas, uroczysta kolacja wigilijna, choinka, kolędy, prezenty. A co będzie, jeśli ci powiemy, że do spędzenia świąt Bożego Narodzenia nie potrzebna jest ci taka uroczysta rodzinna kolacja wigilijna? Może wolałbyś święta spędzone w ciszy, w gronie przyjaciół lub wraz z tymi członkami rodziny z którymi faktycznie chcesz się zobaczyć? Boże Narodzenie 2021 może być inne niż wszystkie! Poczuj magię świąt w wyjątkowy sposób, wyjeżdżając do ekskluzywnego hotelu w Niechorzu!

 

Poczuj magię świąt nad morzem

Boże Narodzenie może być wspaniałym doświadczeniem dla osób, uwielbiających swoich bliskich. Rodzinna atmosfera, wspólne kolędowanie i inne atrakcje, charakterystyczne dla tego okresu, mogą powodować radość. Ale są osoby, dla których rodzinne święta to okazja do zobaczenie nielubianej cioci czy wścibskich kuzynów. Wówczas, mimo podniosłej atmosfery, mamy ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie, zaszyć się w swoim domku lub p o prostu być w zupełnie innym miejscu. Nieodpowiednie towarzystwo potrafi zepsuć świąteczny czas. Dlatego wiele z nas szuka możliwość alternatywnego spędzenia świąt. Beztroskie święta 2021 możemy odmienić, wybierając się w miejsce szczególne - Niechorze.

 

A może hotel w wysokim standardzie?

Niechorze to miejsce wyjątkowe niedaleko Rewalu, z przepiękną latarnią morską, ciekawymi zabytkami i Koleją Wąskotorową. Latem stanowi jedno z popularniejszych miejsc nad polskim morzem, ale również zimą miejscowość oferuje ciekawe atrakcje.

Wypoczynek nad morzem to wciąż jeden z bardziej lubianych kierunków podróży. Odpowiednio zaplanowany wyjazd, wygodne noclegi czy smaczne śniadania potrafią zapewnić wspaniały relaks, dla kogoś zmęczonego codzienną pracą. Również w okresie świąt Bożego Narodzenia, gdy trwa przedświąteczna gonitwa, teściowa z babcią prześcigają się w zaproszeniach na wigilijną kolację właśnie do nich, możesz skorzystać z cudownej alternatywy dla siebie i swoich dzieci i wybrać komfortowe apartamenty nad morzem, z dala od uciążliwych krewnych.

 

Moc atrakcji w cenie pobytu

Święta 2021 nad morzem to pomysł wart każdych pieniędzy! Dla naszych gości przygotowaliśmy pobyt w komfortowych pokojach z dala od zgiełku miasta. Profesjonalna obsługa hotelu i moc atrakcji pokaże ci inny, wyjątkowy, świąteczny klimat!

Minimalny czas pobytu świątecznego to okres 3-4 dni, ale istnieje możliwość przedłużenia pobytu. Do dyspozycji gości w ten szczególny czas mamy np. świąteczne śniadania w formie bufetu czy uroczystą kolację. Prócz tego, w pakiecie jest wizyta Świętego Mikołaja, czas ze wspólnym kolędowaniem, uczestnictwo w kolacji wigilijnej, uroczyste śniadania. 

Wizyta w naszym hotelu charakteryzuje się bezpłatnym dostępem do miejsc parkingowych. W ramach pobytu masz także nielimitowany dostęp do strefy basenowej, spa, jaccuzi.

Czy można oczekiwać więcej? Spokój, komfort, luksus, możliwości relaksu w basenie, piękne morskie widoki, profesjonalna obsługa i szereg świątecznych atrakcji dla całej rodziny. Nie zastanawiaj się i sprawdź koniecznie dostępne miejsca w naszym hotelu nad morzem! Spędź święta w sposób wyjątkowy już dziś!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu