Hotel blisko drogi S5 to z pewnością dobre rozwiązanie dla par, które chciałyby urządzić wesele poza zatłoczonym miastem, ale jednocześnie ułatwić swoim gościom dotarcie do obiektu i łatwą komunikację powrotną. 

 

Hotel w centrum miasta czy na jego obrzeżach?

Hotel pod Poznaniem to rozwiązanie dobre z kilku względów. Przede wszystkim zatłoczone centrum miasta to rozwiązanie tylko z pozoru komunikacyjnie zawsze dobre. Korki, nieprzewidziane wypadki blokujące trasę przejazdu to elementy, które potrafią wprowadzić element nikomu w tak ważnym dniu niepotrzebnego stresu. Ponadto wiele obiektów położonych w Poznaniu nie oferuje możliwości dodatkowej przestrzeni ogrodowej, którą tak chętnie wykorzystujemy podczas wesel i innych ważnych uroczystości. Do dyspozycji gości w przypadku obiektu położonego w pobliżu miasta, hotelu w pobliżu drogi S5 oddany może zostać ogród lub inna przestrzeń zielona, która stanowi dodatkową atrakcję. Przy dużych weselach, a także imprezach, na które zapraszane są rodziny z dziećmi, tego typu przestrzeń okazuje się bardzo cenna. Położenie w pewnym oddaleniu od zatłoczonego miasta daje możliwość przeżycia tego wyjątkowego dnia w przepięknych okolicznościach przyrody. 

 

Co powinno znaleźć się na terenie obiektu?

Szukając hotelu w województwie wielkopolskim, warto wziąć pod uwagę co najmniej kilka istotnych aspektów. Przede wszystkim liczy się lokalizacja i łatwość dojazdu dla gości. Warto sprawdzić, czy pokoje wyposażone są zgodnie z oczekiwanym przez nas standardem. Osobną zupełnie sprawą jest apartament dla nowożeńców, który powinien być absolutnie wyjątkowy. W kontekście wesela bardzo ważna jest także sama sala. Liczy się oczywiście to, czy jest ona odpowiednio duża, ale także to, jak jest zaaranżowana, jakie możliwości dekoracji daje. Ewentualne wyjście na taras i ogród stanowią z pewnością dodatkowy atut, szczególnie podczas wiosennych i letnich miesięcy. Warto zwrócić także uwagę, czy sala posiada reprezentacyjne wejście z dedykowaną szatnią i zapleczem sanitarnym.

 

Hotel blisko drogi S5 - rozwiązanie idealne

Wesele pod Poznaniem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć łatwość dojazdu dla gości z wyjątkową atmosferą sprzyjającą celebracji tego wyjątkowego momentu. Obiekt odpowiednio wyposażony, dający możliwość skorzystania z szeregu udogodnień, odpowiednio urządzonej reprezentacyjnej sali, pokoi hotelowych dla gości, z menu w formie bufetu lub dań serwowanych zgodnie z ustalonym wcześniej menu pozwoli młodej parze celebrować ten najważniejszy moment w życiu. 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu