Spotkania biznesowe stanowią jeden z najistotniejszych filarów prowadzenia firmy. By mogły odbywać się w sprzyjającej negocjacjom atmosferze warto zadbać nie tylko o merytoryczne przygotowanie, ale również miejsce, które podkreśli wagę rozmów. Warto, gdy za miejscem stoi nie tylko ciekawa historia, ale również jakość i umiejętność dostosowania się do najnowszych oczekiwań rynku. Te same kryteria przyświecają nam, gdy poszukujemy odpowiedniego miejsca na firmowy bądź prywatny event lub konferencję. Jeśli szukasz właśnie takiego miejsca w Poznaniu, koniecznie zapoznaj się z ofertą Centrum Konferencyjnego na Stadionie Poznań.

 

Poznaj 6 powodów, dla których warto wybrać Centrum Konferencyjne Poznań

  • Twoja konferencja, spotkanie firmowe lub prywatny event może odbyć się w niezwykłej scenerii i atmosferze niezapomnianego UEFA EURO 2012. To doskonały pomysł dla osób ceniących sobie sportową atmosferę – zarówno w życiu jak i w biznesie.
  • Stadion oddaje w ręce Gości możliwość zorganizowania eventów na łącznej powierzchni 12 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Możesz więc zdecydować się na skorzystanie z jednej z 49 sal konferencyjnych lub wynająć kilka tworząc większą powierzchnię np. na szkolenie.
  • Dzięki kompleksowemu podejściu Organizatorzy oferują także catering (Stadion posiada własny podmiot cateringowy) oraz parking przeznaczony dla Gości. Twoje wydarzenie więc będzie mogło odbyć się w pełnym tego słowa znaczeniu!
  • Stadion Poznań posiada także kilkadziesiąt tysięcy metrów powierzchni na świeżym powietrzu, którą można dowolnie zaadoptować. To doskonała alternatywa np. dla szkoleń przy biurku.
  • W ramach Joy Factory Stadion oferuje także możliwość skorzystania z rozrywki takiej jak skok wahadłowy na linie czy zjazd tyrolski nad murawą oraz joga na dachu, która dostarczy niezapomnianych wrażeń Gościom każdego wydarzenia organizowanego na Stadionie.
  • Do dyspozycji Gości pozostaje również Klub Muzyczny B17, który pomieści nawet do 1500 osób! To doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu po np. zakończonych całodniowych szkoleniach.

 

Zapoznaj się z ofertą Centrum Konferencyjnego Poznań

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących możliwości skorzystania z sali konferencyjnej Poznań już dzisiaj odwiedź stronę internetową https://www.stadionpoznan.pl/dla-biznesui zapytaj o ofertę idealnie skrojoną pod Twoje oczekiwania!

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu