Okolice Puszczy Białowieskiej od lat cieszą się opinią jednego z najciekawszych pod względem turystycznym regionów naszego kraju. Spokój, niepowtarzalna przyroda Podlasia oraz ciekawa kultura i kuchnia sprzyjają wyłączeniu się oraz odpoczynkowi od miejskiego zgiełku. To miejsce wręcz idealne na wypoczynek o każdej porze roku - również jesienią. 

 

Apartamenty w Puszczy Białowieskiej. Świetna lokalizacja, w której zrealizujesz bon turystyczny 

Jeśli szukacie miejsca na spędzenie kilku jesiennych dni w spokojnej atmosferze, zapoznajcie się z ofertą przygotowaną przez Apartamenty w Puszczy Białowieskiej. Urlop tam to najlepszy kompromis między bliskością natury i spokojem, a komfortem oraz dbałością o aranżację i nowoczesny design wnętrz. Nie bez znaczenia jest też możliwość rozliczenia się za pobyt bonem turystycznym. Dzięki temu turyści przyjeżdżający do Nieznanego Boru z dziećmi będą mogli zmniejszyć koszty wypoczynku.

 

Świetne miejsce wypadowe wycieczek po Puszczy Białowieskiej - urokliwe trasy rowerowe i wypoczynek na łonie natury

Apartamenty w lesie to świetna baza wypadowa dla wycieczek po tej urokliwej okolicy. Rezerwując nocleg w tym miejscu, możecie zaplanować wycieczki, w trakcie których obejrzycie takie atrakcje jak Puszcza Białowieska, Zalew Siemianówka czy park linowy i park sensoryczny. Dla miłośników przyrody istnieje ponadto możliwość zorganizowania ornitologicznego safari, które będzie niepowtarzalną okazją do obserwacji wielu rzadkich gatunków ptaków w ich naturalnym środowisku. Podlasie słynie też z przepięknych tras rowerowych, co na pewno okaże się bardzo ważnym argumentem dla tych, którzy nowe miejsca lubią zwiedzać na dwóch kółkach. 

 

Aneks kuchenny i niebanalnie urządzony nowoczesny apartament. Idealne miejsce na wypoczynek lub do pracy zdalnej

Planując jesienny pobyt w Puszczy Białowskiej, nie musicie rezygnować z komfortu. Apartamenty są bowiem doskonale wyposażone, a nowoczesne meble, klimatyzacja oraz dostęp do jacuzzi sprawiają, że wypoczynek odbędziecie w najlepszych warunkach. To również świetne miejsce do pracy zdalnej - z dala od miejskiego zgiełku będzie mogli skupić się nawet na najbardziej wymagających projektach.

 

Plac zabaw, bezpłatny parking i inne udogodnienia do dyspozycji gości. Pokoje do wypoczynku dla całej rodziny

Nieznany Bór to idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną. Na terenie obiekty znajduje się plac zabaw, a także wspomniany już park linowy. Do dyspozycji gości jest też bio basen, który podczas mrozów zmienia się w naturalne lodowisko. Przy apartamentach działa ponadto wypożyczalnia sprzętu sportowego - między innymi kijków do nordic walking oraz rowerów. 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu