Sporych rozmiarów korporacje, wielkie firmy, czy nawet małe przedsiębiorstwa. Konferencje przeprowadza się w wielu miejscach i w różnych branżach. Nic dziwnego, że jest spore zapotrzebowanie na sale konferencyjne. Dolnośląskie to województwo, które jest tego świetnym przykładem. Tylko tam znajdziesz szereg możliwości wynajęcia sali dla swojej firmy, na prelekcje, szkolenie, czy wykład.

Mając do wyboru bogatą ofertę biznesową, stawiaj na sale konferencyjne Dolnośląskie - najlepiej w miejscach, gdzie masz pewność, że wszystko przebiegnie w najlepszym porządku. W tym artykule opiszemy Ci jedno z takich miejsc, które oferuje nie tylko piękne i świetne wyposażone sale, ale również pokoje dla gości, czy SPA!

 

Sale konferencyjne Dolnośląskie - na kogo postawić?

Musisz wziąć kilka kwestii pod uwagę, kiedy wybierasz sale konferencyjne Dolny Śląsk. O czym mowa? Przede wszystkim o dogodnej lokalizacji, dzięki czemu wszyscy goście mający znaleźć się na sali bez problemu dojadą na miejsce. Ponadto powinieneś mieć możliwość wyboru jednej z kilku sal w zależności od liczby gości. Co więcej? Zwracaj uwagę na opinie o danym miejscu, stawiaj na rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania co do wystroju i obsługi. To podstawowe kwestie, o których musisz pamiętać wybierając sale konferencyjne na Dolnym Śląsku, ale i w innych lokalizacjach w całej Polsce! 

 

Hotel nie tylko na konferencje

Ciągle zastanawiasz sie, z jakiego miejsca możesz skorzystać? Co powiesz na Hotel Niemcza Wino&SPA. To trzygwiazdkowy obiekt, w którym zlokalizowano kilka sal konferencyjnych. W budynku mieści się także szereg pokoi do wynajęcia o wysokim standardzie. Jednak to wciąż nie koniec. Decydując się na skorzystanie z usług tego hotelu masz możliwość skorzystania ze SPA, w którym wypoczniesz Ty i Twoi goście. Warto więc wybrać się tam powiedzmy dzień przed konferencją i zostać jeszcze dzień lub kilka dni po konferencji. Na pewno dobrze wypoczniesz, możesz nam zaufać!

 

Centrum biznesowe dla Ciebie

Obiekt, o którym piszemy to miejsce, które spokojnie może być nazywane centrum biznesowym. Znajdziesz tam bowiem wyjątkowe sale konferencyjne o różnej powierzchni. Co jest największym atutem tego miejsca? Przede wszystkim fakt, że możliwe jest połączenie eventów wraz z bazą noclegową, o czym pisaliśmy na potrzeby poprzedniego akapitu. Centrum biznesowe gościło wiele imprez firmowych, także konferencji. Pracownicy, personel, ale i szefostwo ma spore doświadczenie w organizacji tego typu imprez!

 

Dogodna lokalizacja to klucz do sukcesu

Sale konferencyjne Dolnośląskie mieszczą się w różnych lokalizacjach. Warto jednak postawić na miejsce, do którego bez problemu dojedziesz z większego miasta. Dlatego też dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie hotel Niemcza! Jest bardzo blisko Wrocławia, lokalizacja jest znana, bardzo łatwo tam dojechać. Wszystko to sprawia, że warto postawić na to miejsce. Powodów jest jednak więcej - to na przykład wyposażenie sali konferencyjnej w najnowocześniejszy sprzęt, chcesz wiedzieć jaki? Sprawdzisz to w następnym akapicie.

 

Wyposażenie profesjonalnej sali konferencyjnej

Co powinno się tam znaleźć i czego powinieneś oczekiwać? Będzie to między innymi nowoczesne nagłośnienie, które sprawi, że nawet osoby na końcu dużej sali będą odpowiednio słyszeć, co masz Ty lub inny prelegent do przekazania. Najlepiej, jeśli sala wyposażona jest w bezprzewodowe mikrofony pozwalające przechadzać się po scenie. Nowoczesny sprzęt multimedialny to także doskonałe rozwiązanie sprawdzające się głównie wtedy, kiedy chcesz przedstawić coś na prezentacji. Co więcej? Na pewno ekrany zwijane automatycznie, dzięki czemu po skończonej prezentacji nikt nie będzie na nie zwracał uwagi, wszyscy skupią się na tym, co mówisz. Następne zalety sali konferencyjnej Dolny Śląsk w Hotelu Niemcza opiszemy poniżej: 

  • zdalnie sterowane rolety w każdym oknie
  • zaplecze socjalne, a także flipcharty
  • oczywiście klimatyzacja, a także odpowiednie ogrzewanie zimą
  • nie może zabraknąć dostępu do światła dziennego

To wszystko znajdziesz w salach w Hotelu Niemcza, ale pamiętaj, wybierając miejsce w innym rejonie Polski także musisz mieć to na uwadze!

 

Kilka powierzchni do wyboru

To jeszcze nie koniec, Hotel Niemcza oferuje kilka sal konferencyjnych do wyboru. Możesz postawić na małą salkę o powierzchni 50 metrów kwadratowych, gdzie zmieści się maksymalnie 45 osób. Do Twojej dyspozycji jest także sala o powierzchni 120 metrów kwadratowych na 140 osób. Jeśli chcesz, postaw na nieco większe pomieszczenie jednak na mniejszą liczbę osób. Ostatnią salą konferencyjną w Hotelu Niemcza jest pomieszczenie o powierzchni 170 metrów kwadratowych, które pomieści około 100 osób. Wybór miejsca zależy od Twoich potrzeb, wymagań i oczywiście liczby gości, która będzie obecna na konferencji.

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu