Wielkopolska

  • Filter

60-001, Poznań

Wybierając miejsce do odpoczynku możecie być pewni, że w Poznaniu się zrelaksujecie, ale na pewno nie będziecie się nudzić.

Trzebaw/Rosnówko, ul. Poznańska 1, 62-060, Stęszew

Deli Park – wspaniałe miejsce dla całej rodziny, w którym będziecie mogli świetnie się bawić i przeżyć niesamowitą przygodę

 

Lubnica 40, 64-965, Lubnica

Tutaj w otoczeniu lasów na łonie natury będziecie mogli nie tylko odpocząć i odetchnąć pełną piersią, ale także nauczyć się praktycznych umiejętności w czasie warsztatów oraz przyjrzeć się z bliska różnym owadom. Tuż przy parku płynie rzeka Gwda, która dodaje niezwykłego uroku temu miejscu. Okolice doliny to obszar chronionego krajobrazu ze zróżnicowaną florą i fauną oraz ekosystemem.

 

Termalna 1, 61-028, Poznań

Termy Maltańskie oferują skorzystanie z jedynego w Wielkopolsce pełnowymiarowego basenu sportowego, który jest otoczony trybunami mogącymi pomieścić 4000 widzów, dzięki czemu obiekt ten jest przystosowany do organizacji Mistrzostw Świata i Europy. Basen, którego długość wynosi 50 metrów może zostać podzielony na dwa mniejsze po 25 metrów. Został on również wyposażony w wieżę do skoków do wody.

 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu