newsletter visiton obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Jeżeli planujecie urlop nad Bałtykiem lub chcecie odwiedzić Trójmiasto – w drodze do Gdańska, Gdyni czy Sopotu koniecznie odwiedźcie Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia w Nowym Polu niedaleko Elbląga. Ostrzegamy – zarezerwujcie sobie cały dzień! Znajdziecie tutaj mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, a skorzystanie z nich wszystkich z pewnością zajmie Wam sporo czasu. Gwarantujemy jednak, że czas tutaj minie Wam szybko i nie będziecie się nudzić. Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę – zobaczcie przedsmak tego, co czeka na Was w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia.

Główne atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia

Park Linowy

Park linowy w Nowej Holandii to podniebne szaleństwo zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci oraz ich rodziców i opiekunów. Na trasach linowych zawieszonych nad ziemią będą czekały na Was rozmaite przeszkody o różnym stopniu trudności, tak, aby każde z dzieci bez względu na wiek mogło pokonać trasę w całości i wziąć udział w świetnej zabawie.

Małpi Gaj

To atrakcja głównie dla najmłodszych dzieci, które tutaj będą mogły oddać się beztroskiej zabawie z rówieśnikami. Małpi Gaj w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia to sala składająca się z labiryntów i zjeżdżalni, które prowadzą prosto do basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami. Tutaj Wasze pociechy będą mogły się wyszaleć!

Trampoliny i poducha do skakania

Pamiętacie te czasy, kiedy razem z rodzeństwem, kuzynostwem czy przyjaciółmi skakaliście razem po łóżku? To była świetna zabawa! Wszystkie dzieci, i te młodsze, i te starsze, będą mogły jej doświadczyć na trampolinach i poduchach do skakania w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia. W specjalnie do tego wyznaczonych miejscach Wasze pociechy spożytkują drzemiące w nich pokłady energii i wyszaleją się skacząc bez końca!

Zjeżdżalnia Lew Gigant

Lew Gigant to prawdziwy olbrzym – król Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia, który jest wizytówką tego miejsca. Co jest w nim takiego wyjątkowego? To największa w Polsce dmuchana zjeżdżalnia o wysokości aż 28 metrów, która została nominowana do Księgi Rekordów Guinessa. Z góry zjeżdżalni roztacza się przepiękny widok na malownicze tereny. Jeśli myślicie, że Wasze dzieci widziały już naprawdę wszystko – Lew Gigant naprawdę je zaskoczy!

Mini ZOO i Ptaszarnia

Dzieci uwielbiają zwierzęta, szczególnie te, z którymi nie mają do czynienia na co dzień. W Mini ZOO znajdującym się na terenie Nowej Holandii będą mogły na własne oczy zobaczyć torbacze – kangury, lamy, daniele, a także zwierzęta hodowlane znane w większości jedynie z obrazków i bajek: owce, osły, króliki czy kozy. W Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia funkcjonuje także Ptaszarnia, w której schronienie znalazły takie gatunki, jak: bażanty czy zapierające dech w piersiach pawie. Dla każdego dziecka będzie to niesamowite spotkanie z przyjaznymi zwierzętami znanymi z opowieści!

Osada Wikingów

Tutaj przeniesiecie się na chwilę do Skandynawii z VIII wieku, na terenach której wówczas mieszkali słynni i waleczni Wikingowie. Jeśli chcecie zobaczyć ich osady, zapoznać się ze zwyczajami, tradycjami, jesteście zafascynowani ich historią – w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia zobaczycie, jak żyli i czym zajmowali się skandynawscy wojownicy. To doskonała lekcja historii, o którą trudno w szkolnych ławkach!

Niezwykłe wyspy

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia przeniesie Was nie tylko do osady Wikingów, ale również na pięć niezwykłych wysp: Nielotów, MOAI, STONEHENGE, Iluzji i Potworów. Poznacie na nich egzotyczne ptactwo, zobaczycie repliki znanych posągów i megalitycznego kręgu z Azji i na własne oczy zobaczycie rzeczy niemożliwe, które całkowicie kłócą się z prawami fizyki i zdrowym rozsądkiem. Wyspa Potworów przeniesie Was natomiast do świata opowieści i baśni, gdzie zobaczycie znane Wam z legend potwory: Yeti czy potwór z Loch Ness. Jesteście gotowi żeby spotkać się z nimi na żywo?

Oczywiście to nie wszystkie atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia. Jeszcze więcej rozrywek czeka na Was za murami tego niezwykłego miejsca!

 Przeglądaj noclegi w tej okolicy

Lokalizacja

Nowe Pole 1B, 82-310, Elbląg, Poland

Opinie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu