Pomorskie

  • Filter

ul. Gdańska 2, 82-103, Stegna

Park Krajobrazowy obejmuje wschodnią część Mierzei Wiślanej i chroni niezwykle uroczy i cenny krajobrazowo, przyrodniczo i kulturowo krajobraz

ul. gen. Hallera , 84 – 120 , Władysławowo

Gokarty, place zabaw z przeszkodami, park linowy, pałac śmiechu, w którym będziecie śmiać się do rozpuku czy mrożący krew w żyłach pałac strachu, w którym spotkacie duchy, upiory i przez chwilę naprawdę poczujecie się jak w horrorze.

 

Gdańska 140, 82-120, Krynica Morska

Niewielki, ale zarazem fascynujący lunapark, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Tutaj możecie przyprowadzić swoje pociechy żeby się wyszaleć i wspólnie spędzić swój wolny czas podczas urlopu

 

Sarbsk 39, 84-352, Wicko

Będąc na urlopie nad Bałtykiem warto więc wybrać się do niewielkiej miejscowości Sarbsk, w której będziecie mogli podejrzeć fascynujące życie oceanu, spotkać sympatyczne foki i poczuć niesamowite emocje, których dostarczy Wam seans w kinie 5D.

 

Morska 5, 84-230, Reda

Aquapark Reda jest pierwszym z polskich aquaparków, który w swojej ofercie posiada również usługi hotelowe dostępne dla zwiedzających. Jeśli zastanawiacie się czy posiadanie miejsc noclegowych nie jest na wyrost, to musicie wiedzieć, że Aquapark Reda posiada ogromny wachlarz atrakcji, dla których poświęcenie całego dnia może okazać się niewystarczające.

 

Kolonijna 24, 84-360, Nowęcin

Tutaj spotkacie prawdziwe olbrzymy – dinozaury, które kiedyś stąpały po naszej planecie, odwiedzicie mrożące krew w żyłach miejsce zwane zamkiem strachu, które przyprawi Was o gęsią skórkę, a także traficie do wioski indiańskiej na Dzikim Zachodzie.

 

Wspólna, 84-360, Łeba

Jeżeli wybieracie się do Łeby lub w jej okolice, na wakacje czy też spontaniczny wyjazd na weekend i szukacie dodatkowych atrakcji, dzięki którym nie będziecie się nudzić i zagospodarujecie swój wolny czas – Labirynt Łeba Park to miejsce doskonałe dla Was! Wybierając się na urlop razem z dziećmi koniecznie trzeba tutaj przyjechać, ponieważ w tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie i gwarantujemy, że będzie to dawka niezapomnianych wrażeń.

 

Kartuska 30, 83-329, Mirachowo - Strysza Buda

W Kaszubskim Parku Miniatur odbędziecie niezapomnianą podróż po różnych kontynentach, znajdziecie się w wielu krajach, które z pewnością chcieliście odwiedzić choć raz w swoim życiu i zobaczycie znane wszystkim z pocztówek czy zdjęć zabytki. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Zapoznajcie się z najciekawszymi atrakcjami Kaszubskiego Parku Miniatur położonego w niewielkiej wsi Strysza Buda na Kaszubach.

 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu