Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Stronie Śląskie

Góry
Cena: 70-250złPLN
Kontakt 577 889 593
E mail: bikeski@op.pl

Opis

Wypożyczalnia najlepszych rowerów górskich w kotlinie kłodzkiej.

Wypożyczania sprzętu sportowego Bikeski to miejsce odwiedzane przez ludzi kochających aktywność fizyczną i/lub osoby chcących poznać okolice Stronia Śląskiego, jak i całej kotliny kłodzkiej w nieszablonowy sposób. Turystyka rowerowa gwarantuje znacznie większe możliwości poznawcze oraz zapewnia bliski kontakt z naturą. Nie wspominając o walorach zdrowotnych, to właśnie przemierzanie ścieżek rowerowych jednościanem pomoże zadbać nam o formę.

Bikeski wypożyczalnia rowerów Czarna Góra to miejsce, w którym oferujemy rowery najwyższej klasy. 

Naszym klientom możemy zaproponować: 

-najwyższej klasy rowery górskie typu haratali oraz full sunspensuon 

-rowery elektryczne E-Bike

-przyczepki rowerowe

-rowery dziecięce

-foteliki rowerowe

-kamerki soplowe Go-Pro

-kaski i ochraniacze 

Oferujmy dowóz sprzętu pod wskazany adres i może to być dowolne miejsce, począwszy od hotelu, kończąc na starcie jakieś pętli w sercu lasu. W ramach usługi gwarantujemy również opiekę nad wypoczywającym polegającą na pomocy w przypadku awarii sprzętu na trasie. Prowadzimy również serwis rowerowy i szkółkę rowerową. Nasz instruktor (posiadający odpowiednie kwalifikacje i doskonałą znajomość tematu) naucza prawidłowych technik  jazy w terenie. Dla grup zorganizowanych przewidujemy możliwość skorzystania z wynajęcia przewodnika rowerowego posiadające stosowane kwalifikacje i doskonale znikającego okolice. 

Doradzamy również przy dobrze optymalnych tras rowerowych. Nasi pracownicy doskonale znają teren, gdyż są czynnymi rowerzystami i pasjonatami tego sportu zarazem. Zapraszamy na naszą stronę domową, gdzie znajduje się potężna baza informacji o:

- trasy rowerowe stronie Śląskie

- trasy rowerowe Sudety 

- trasy rowerowe kotlina kłodzka 

- trasy rowerowe Singletrack Glacensis  

Zima przekształcamy się w Wypożyczalnie nart biegowych. Setki kilometrów tras narciarstwa biegowego są doskonale przygotowane do jazdy każdego roku. Unikalny mikroklimat kotliny kłodzkiej sprawia, że gwarantujemy grubą pokrywę śnieżną a co za tym idzie niezappnianie wrażenia i widoki. 

Udogodnienia

wypożyczalnia rowerów

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW
Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Stronie Śląskie, Dolnośląskie
Sportowa 2b, 57-550
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu