Racemand - Bielskie Centrum Wirtualnego Motorsportu

Miasto
Cena: 90zl/30min 150zl/hPLN
Kontakt M. Grażyńskiego 40
43-300 Bielsko-Biała
E-mail: bielsko@racemand.com
Tel. kom.: +48 501 945 553

Opis

Racemand - Bielskie Centrum Wirtualnego Motorsportu

Racemand Simulator to rewolucyjny system symulacji dla Motorsportu stworzony z czystej pasji do wyścigów. Dzięki połączeniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych z doświadczeniem w motorsporcie i simracingu opracowaliśmy urządzenie zadowalające gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Symulatory Racemand to idealne urządzenie treningowe dla profesjonalnych kierowców sportowych, zespołów wyścigowych/ rajdowych ale też kierowców-amatorów, które pozwala znacznie obniżyć wysokie koszty treningów na prawdziwych torach wyścigowych. Nasze urządzenia są też skierowane dla osób nie będących bezpośrednio związanych z motorsportem ale chcących doświadczyć emocji, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla profesjonalnych kierowców wyścigowych!

Podzespoły zaczerpnięte wprost ze świata wyścigów oraz bezkompromisowy stosunek do jakości wykonania i realizmu odczuć kierowcy pozwalają przenieść się do wirtualnego świata sportu samochodowego i w sposób wyjątkowo realistyczny poczuć każdą chwile spędzoną za kierownicą samochodu wyczynowego.

Udogodnienia

obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH
Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Śląskie
M. Grażyńskiego 40, 43-300
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu