Wypożyczalnia Mazury

Nad Wodą
Cena: 210,00PLN
Kontakt wypozyczalnia.mazury@gmail.com

Opis

Czarter jachtów motorowych na Mazurach, wynajem łodzi bez patentu

Firma turystyczna Wypożyczalnia Mazury od wielu lat czarteruje jachty motorowe i wynajmuje houseboaty. Oferta jest skierowana do par, rodzin z dziećmi i grup znajomych. Na jachtach można spać, jest komfortowe wyposażenie (kuchnia z lodówką, bieżąca ciepła woda, prysznic i nawet ogrzewanie).

Czartery są tygodniowe, a ceny przed i po sezonie są nawet o 30% niższe. Warto skorzystać z tej opcji wypoczynku na Mazurach, ponieważ daje ona możliwość spędzenia czasu w bezpośrednim kontakcie z przyrodą, żyjąc dosłownie na wodzie.

Podążając za trendami w turystyce żeglarskiej, firma Wypożyczalnia Mazury świadczy usługi wynajmu łodzi w mazurskich miejscowościach takich jak Giżycko, Mikołajki, czy Ruciane Nida. W ramach prowadzonej działalności organizowane są spotkania dla dostawców towarów i usług.

Oprócz spotkań, wzajemnych znajomości, wymiany doświadczeń i uzgodnień biznesowych, firma wypożyczalnia mazury dzieli się wynikami badań postaw i konsumpcji żeglarzy na Mazurach, przeprowadzonych w ubiegłym roku, naznaczonym trwającym od kilku lat globalnym kryzysem gospodarczym w Europie i na świecie. Nadal obserwuje się wzrost o 8%. Ponieważ turystyka na Mazurach nie osiąga maksimum ze względu na niewykorzystany potencjał, to tutaj można znaleźć przestrzeń, która umożliwia rozwój tej działalności gospodarczej. Badanie to dostarczyło pewnych statystycznie interesujących danych, które mogą być przydatne przy opracowywaniu biznes planów.

Najlepiej byłoby zająć się liczbami i procentami. Prawie 70% łodzi czarterowanych jest bez patentu, 22% czarterowanych jest od razu ze sternikiem, a w 7% przypadków skiper jest czarterowany później. Łodzie ze sternikiem wynajmują najczęściej Niemcy i Francuzi, a z prywatności bez sternika korzystają Czesi i Litwini.  Biorąc pod uwagę wiek i wykształcenie, średni wiek najemców wynosił 40 lat, a około 30% z nich ma wykształcenie wyższe. Najbardziej lojalni są nadal Niemcy i Czesi.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Ogonki, Warmińsko-Mazurskie
ul. Sztynorcka 6, 11-600
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu