Czarter jachtów na Bałtyku - nordwinds.pl

Morze
Kontakt 518 142 200

Opis

Wynajmij jacht z Mariny Kołobrzeg i ciesz się przyjemnością żeglowania. Czarter jachtów w Kołobrzegu to gwarancja udanego rejsu po Bałtyku.

Czarter jachtów w Kołobrzegu to gwarancja udanego rejsu na Morzu Bałtyckim. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnej wielkości i klasy jachty pełnomorskie takie jak: 12-osobowa luksusowa Bavaria C50, 10-osobowy komfortowy Sun Odyssey 49DS, 8-osobowe dzielne i szybkie Delphia 40.3, Sun Odyssey 379, Bavaria 36, Hanse 348.  Zapraszamy do wynajęcia sprawdzonych i bezpiecznych jednostek.

Marina Kołobrzeg to idealne miejsce do rozpoczęcia rejsu na Bornholm, Szwedzkie Szkiery, Gotlandię czy też Wyspy Alandzkie. Średniowieczna architektura, dzika przyroda, tysiące skalistych wysepek i wspaniałe wędzone ryby to tylko przykład atrakcji, które na Państwa czekają. Poznaj przepiękne i fascynujące krainy z pokładu naszych jachtów. Zadzwoń lub napisz a dobierzemy jacht, który spełni wasze oczekiwania i pozwoli w pełni cieszyć się urlopem na morzu. Więcej na stronie: nordwinds.pl

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Warzelnicza 1, 78-100
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu