Laser City Lublin

Miasto
Kontakt ul. Bursaki 6D
20-150 Lublin

kom.: 530 535 581
e-mail: biuro@lasercity.pl

Opis

Laser City to pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki.

Jest to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. Laser City oferuje rozgrywki w laserowy paintball, który jest alternatywą dla normalnego paintballu tyle, że bez siniaków i zabrudzeń po farbie. Jest także gwarancją na wiele niezapomnianych chwil. Uczestnicy przenoszą się w świat wirtualnej gry, która rozgrywa się na żywo. Wyposażeni w broń laserową uczestnicy wcielają się w swojego bohatera gier komputerowych. LaserCity oferuje również tradycyjny paintball na markery, Rozszerzony Escape Room w wirtualnym świecie oraz strzelnicę ASG.

Paintball City to niespotykany paintball w centrum miasta. Arena do gry znajduje się na otwartej przestrzeni pod gołym niebem. Teren jest zabezpieczony profesjonalnym ogrodzeniem (specjalne siatki). Uczestnicy rozgrywek mogą chować się we wrakach samochodów, za ściankami, garażami, oponami, a także wejść na ambonę obserwacyjną. Dla "pokonanych" i obserwatorów paintballowych zmagań jest przygotowany taras widokowy, z którego będzie można śledzić przebieg gry.

Rozszerzony escape room to niezwykłe połączenie koncepcji escape room (pokój zagadek, z którego użytkownik musi się uwolnić) z grą typu LARP (ang. live action role-playing – odmiana gry fabularnej rozgrywana na żywo). Z jednej strony gra obfituje w zagadki, wyzwania czy ciekawe aktywności, a z drugiej strony oparta jest na angażującym scenariuszu fabularnym, w którym każdy z uczestników odgrywa ważną rolę.

Dodatkowo gra wspomagana jest przez dedykowaną aplikację, którą użytkownicy instalują na swoich smartfonach (Android). Aplikacja wykorzystuje kamerę internetową oraz koncepcję rozszerzonej rzeczywistości (AR) do stworzenia wyjątkowego klimatu angażującej gry detektywistycznej.

Strzelnica ASG to wspaniała forma rozrywki na indywidualne ćwiczenie swojej celności.  Strzelnica ASG przeznaczona jest do korzystania rekreacyjnego. Strzelanie odbywa się przy użyciu replik broni krótkich. Za amunicje służą plastikowe kulki.  Jest to świetny pomysł na doskonalenie swojej celności oraz wspaniała rywalizacja zapewniająca wysoki poziom adrenaliny.

Uczestnicy w szczególny sposób przeżywają wspaniałe emocje związane z rywalizacją i wygrywaniem. Co najważniejsze jest to zachęta na kolejne atrakcje, które nigdy nie będą takie same. Wzbudzą nowe, wspaniałe wrażenia będące emocjonującym wspomnieniem na całe życie.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lublin, Lubelskie
Bursaki 6D, 20-150 Lublin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu