Rejsy Katamaranami w Augustowie

Miasto
Kontakt Augustów
16-300 Augustów

Opis

Augustów, ze względu na swoje malownicze położenie wśród czystych jezior i lasów Puszczy Augustowskiej, jest wymarzonym miejscem na wodne wyprawy.

W ofercie augustowskiej floty katamaranowej znajdują się rejsy w Dolinę Rospudy (35 – 40 zł/osoba) lub rejs Szlakiem Papieskim (50 – 55 zł/osoba). Wybrać się można również w dłuższe rejsy, np. 4-godzinny rejs do Swobody (65 zł/osoba), 6-godzinny rejs do Gorczycy (100 zł/osoba) oraz całodzienny rejs do Paniewa (150 zł/osoba). Ze wszystkich rejsów dzieci do lat 3 korzystają bezpłatnie.

Istnieje również możliwość wynajęcia całego katamaranu. Bardzo popularne są rejsy integracyjne, wieczory panieńskie czy kawalerskie.

Z pokładu łodzi można podziwiać uroki okolicznych jezior bez względu na panującą aurę. Ekskluzywne pojazdy wodne zapewniają gościom pełen komfort podróży. Statki dostosowane są też do przewozu pasażerów niepełnosprawnych.

Od 2014 roku po jeziorach augustowskich pływa stylizowana na jaćwieską łódź wojenną jednostka.

Podczas rejsu statkiem Jaćwież przez Dolinę Rospudy możemy przenieść się do czasów, kiedy na terenie Puszczy Augustowskiej panowali Jaćwingowie - poznać ich historię, ubiory, dowiedzieć się jak żyli w tamtych czasach.

 

 

Źródło: Urząd Miejski w Augustowie www.augustow.pl .

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Augustów, Podlaskie
Augustów, 16-300 Augustów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu