Wypożyczalnia Rowerów U HOLKA

Miasto
Kontakt Dolina Chochołowska
34-512 Witów

kom.: 690 846 701
kom.: 570 607 510
e-mail: rowery.zakopane@gmail.com

Opis

Wypożyczalnia rowerów U HOLKA powstała w 2012 roku z pasji do jednośladów.

Wpierw w kameralnym gronie, a później w większej grupie pokonywaliśmy kolejne km na rowerze zarówno w naszej okolicy, a także coraz dalej. Tak zrodził się pomysł na otwarcie jednej z pierwszych wypożyczalni rowerów na Podhalu. Jest to doskonały rejon na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Tutaj każdy turysta może skorzystać z ogromnej ilości dróg i ścieżek rowerowych, dlatego proponujemy naszym klientom rowery najwyższej klasy. Pomogą one bezpiecznie i miło spędzić wolny czas. W naszej wypożyczalni spotkacie się Państwo z fachową i miłą obsługą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się sprostać jego oczekiwaniom, aby był zadowolony i do nas wrócił po kolejny rower.

Nasza wypożyczalnia jako jedyna w naszej okolicy oferuje swoim klientom darmowe miejsca parkingowe. Ponadto oferujemy dowóz sprzętu do klienta.

Jazda na rowerze przynosi same korzyści dla naszego organizmu. Poprawia samopoczucie, ogólną wydolność organizmu poprzez wysiłek i lepsze dotlenienie na świeżym powietrzu, a także pozwala walczyć ze stresem. Szczególnie polecane osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej jako sposób na wzmocnienie mięśni nóg. Jest wyjątkowo atrakcyjną formą spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, nawet maluchy mogą podróżować z rodzicem, umieszczone w specjalnym siodełku. W prosty sposób jazda na rowerze pozwala na odkrywanie nowych miejsc i łatwy dostęp w tereny do których nie da się dojechać samochodem.

Dysponujemy szerokim asortymentem rowerów. Systematycznie rozszerzamy nasze zasoby w oparciu o sugestie klientów dodając egzemplarze renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, a także gwarancji bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy.

Jednak nasza oferta nie kończy się tylko na rowerach. Posiadamy także wyposażenie dla całych rodzin, dzięki czemu oszczędzą Państwo mnóstwo czasu i miejsca udając się na wypoczynek w góry. Kaski, foteliki i riksze dla dzieci znajdują się w każdym naszym punkcie.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Witów, Małopolskie
Dolina Chochołowska, 34-512 Witów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu