Spływy Kajakowe PAGAJ

Miasto
Kontakt ul. Jasna 1a/6
22-470 Zwierzyniec

kom.: 501 057 933
kom.: 666 912 766
e-mail:
kajaki.roztocze@wp.pl

Opis

Zapraszamy, przeżyj z nami niezwykłą przygodę z kajakiem płynąc rzekami Roztocza.

Jesteś osobą preferującą aktywny wypoczynek, cieszy Cię obcowanie z nieskażoną przyrodą i lubisz doświadczać nowych wrażeń? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy Cię do skorzystania z nietypowej formy spędzania wolnego czasu z lekką dawką adrenaliny.

Spływy kajakowe są znakomitym pomysłem, z którego mogą korzystać osoby w każdym wieku. Tylko tutaj możesz podziwiać przepiękny krajobraz malowniczych zakątków Lubelszczyzny.

Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas spływy, wycieczki i imprezy dostarczały Wam pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i opiekę kadry. Szczególnie proponujemy Wam spływy z pasją, które zrodziły się z naszego zamiłowania do turystyki kajakowej.

Nasza oferta:

Spływy indywidualne - jesteś sam? Nie martw się, też popłyniesz. W dbałości o klienta organizujemy spływ nawet dla jednej osoby. Polecamy najciekawszy odcinek rzeki Wieprz (Obrocz-Zwierzyniec). Trasa ta jest bardzo łatwa, malownicza, charakteryzuje się licznymi meandrami (zakrętami), oraz wąskim i płytkim korytem o leniwym nurcie. Na tym odcinku nie ma potrzeby przenoszenia kajaka. Długość trasy wynosi 7 km, czas przepływu ok. 2 godzin. Jeśli złapiesz „Bakcyla” istnieje możliwość wydłużenia trasy nawet do 25km. Gdybyś się zdecydował/ła wziąć udział w takiej imprezie zarezerwuj sprzęt telefonicznie lub po dotarciu na miejsce zawsze powołuj się na firmę Pagaj!!!.

Spływy rodzinne - organizacja spływu kajakowego dla rodzin z dziećmi(zwłaszcza małymi) to spore wyzwanie. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę ponieważ sami jesteśmy rodzicami i często pływamy z naszymi maluchami. Wiemy, że trasa dla dzieci musi być ciekawa, ale niezbyt trudna, no i nie za długa, gdyż dzieciaki w kajaku dość szybko się nudzą. Dlatego też sam spływ nie wystarcza, trzeba przygotować jakieś atrakcje towarzyszące. Ofertę rodzinną dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta, a długość i poziom trudności uzależniamy zawsze od wieku dzieci i wielkości grupy. Polecamy najciekawszy odcinek rzeki Wieprz (Obrocz-Zwierzyniec). Trasa ta jest bardzo łatwa, malownicza i przede wszystkim bezpieczna. Charakteryzuje się licznymi meandrami (zakrętami), oraz wąskim i płytkim korytem o leniwym nurcie. Na tym odcinku nie ma potrzeby przenoszenia kajaka. Długość trasy wynosi 7 km, czas przepływu ok. 2 godzin. Jeśli poczujemy niedosyt istnieje możliwość wydłużenia trasy. Rodzinne spływy kajakowe dają szansę na wspólne przeżycie przygody. Taka wyprawa na pewno zbliża, dostarcza niezapomnianych wrażeń a zdjęcia z kajaków w rodzinnym albumie przez długie lata przywołują razem spędzone chwile.

Spływy firmowe - chcesz zintegrować swoich pracowników? Rozruszać ich? Sprawić frajdę? Chcesz zorganizować imprezę dla swoich klientów? Szukasz atrakcyjnego dodatku do szkolenia, seminarium, konferencji? Spływ kajakowy to doskonały sposób na urozmaicenie firmowego wyjazdu, szkolenia. Może być też świetnym prezentem dla pracowników lub klientów Państwa firmy. Imprezy na wodzie doskonale nadają się do integrowania grupy, gdyż poza elementami rywalizacji, kładą duży nacisk na współpracę/b> i wzajemną pomoc. Ofertę kierujemy przede wszystkim do organizatorów wyjazdów szkoleniowych, seminariów, konferencji i wycieczek objazdowych. Spływ rzekami Roztocza jest wspaniałym sposobem aktywnego spędzenia czasu. Zapewniamy grupie opiekę instruktora, ratownika WOPR oraz przewodnika, który nie tylko przeprowadzi nas przez szlak kajakowy, ale również opowie ciekawostki przyrodnicze i kulturowe Zamojszczyzny. Po zakończeniu pływania organizujemy m. in: grill, ognisko (nad samą rzeką), pełny catering oraz małe „co-nieco”. Trasę spływu ustalamy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami i umiejętnościami uczestników. Mogą to być imprezy kilkugodzinne jak i wielodniowe. Długość i stopień trudności poszczególnych etapów dostosowujemy do wymagań naszych klientów. Spływy firmowe lub te organizowane dla większej ilości osób wyceniamy indywidualnie. Prosimy skontaktować się z naszą firmą. Numery telefonów znajdują się w zakładce kontakt oraz w stopce strony poniżej.

Spływy szkolne i studenckie - swoją ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli i organizatorów wycieczek szkolnych. Zachęcamy dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku i obcowania z przyrodą. Zapewniamy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. Spływ rzekami Roztocza jest wspaniałym sposobem spędzenia wolnego czasu. Zapewniamy grupie opiekę instruktora, ratownika WOPR oraz przewodnika, który nie tylko przeprowadzi nas przez szlak kajakowy, ale również opowie pouczające ciekawostki przyrodnicze i kulturowe Zamojszczyzny. Po zakończeniu pływania organizujemy m. in: grill, ognisko (nad samą rzeką). Dla młodzieży szkolnej polecamy dowolną trasę rzeki Wieprz na odcinku Obrocz-Szczebrzeszyn: Trasa ta jest bardzo łatwa, malownicza, charakteryzuje się licznymi meandrami (zakrętami), oraz wąskim i płytkim korytem o leniwym nurcie co czyni ją bardzo bezpieczną i dostępną dla osób w każdym wieku.

Spływy zimowe - wbrew pozorom, żeby wybrać się na kajaki nie trzeba czekać do lata. Jesteśmy szczęśliwcami, gdyż na Roztoczu mamy możliwość pływania przez 12 miesięcy w roku. Górny Wieprz ze względu na liczne źródła nigdy nie zamarza, a temperatura wody pomiędzy zimą, a latem wacha się zaledwie o kilka stopni. Większość ludzi słysząc hasło zimowy spływ kajakowy znacząco puka się w głowę sięgając następnie po koc i kubek z gorącą herbatą. Wbrew pozorom w kajaku zimą wcale nie musi być zimno. W zimowych miesiącach jeździmy na kuligi czy wybieramy się na narty spędzając kilka godzin na mrozie i nikt nie podnosi krzyku i nie odsądza nas od zdrowych zmysłów. Pływanie kajakiem to po prostu kolejna forma spędzania czasu na świeżym powietrzu w aktywny sposób. Do zimowego spływu kajakowego należy się odpowiednio przygotować i przygotowania te różnią się nieco od sposobu organizowania spływu latem. Odcinek rzeki, jaki zamierzamy przepłynąć powinien być dobrany stosownie do panujących warunków. Czas płynięcia nie powinien przekraczać 4-5 godzin a więc dystans (zależnie od nurtu) nie powinien przekraczać 20 kilometrów. Ważne jest, aby planując zimową wyprawę kajakiem przewidzieć możliwość skrócenia dziennego odcinka. Tym sposobem, w razie załamania pogody, zmarznięcia uczestników lub … braku chęci kontynuowania spływu zawsze możemy naszą przygodę zakończyć wcześniej.

Nasze trasy:

 • Wieprz
 • Tanew
 • Inne rzeki

Cennik:

Wieprz:

 • Obrocz – Zwierzyniec: kajak 1-osobowy – 35 zł, kajak 2-osobowy – 50 zł, kanadyjka – 55 zł
 • Obrocz – Bagno: kajak 1-osobowy – 40 zł, kajak 2-osobowy – 60 zł, kanadyjka – 60 zł
 • Obrocz – Żurawnica: kajak 1-osobowy – 45 zł, kajak 2-osobowy – 65 zł, kanadyjka – 65 zł
 • Obrocz – Brody: kajak 1-osobowy – 50 zł, kajak 2-osobowy – 70 zł, kanadyjka – 70 zł
 • Obrocz – Szczebrzeszyn: kajak 1-osobowy – 55 zł, kajak 2-osobowy – 75 zł, kanadyjka – 75 zł

Tanew:

 • Cena spływy po Tanwi to koszt wypożyczenia kajaka na dni + koszty transportu związane z przewozem sprzętu i ludzi.

Inne rzeki:

 • Ceny spływów będą ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób, rodzaju wypożyczonego sprzętu oraz dystansu niezbędnego do przebycia od miejsca rozpoczęcia spływu i jego zakończenia.

Cennik wypożyczenia:

 • Kajak 1-osobowy: 1 godzina – 15 zł, 1 dzień – 40 zł, 2 dni – 35 zł/dzień, 5 dni – 30 zł/dzień
 • Kajak 2-osobowy: 1 godzina – 15 zł, 1 dzień – 50 zł, 2 dni – 45 zł/dzień, 5 dni – 40 zł/dzień
 • Kanadyjka: 1 godzina – 20 zł, 1 dzień – 60 zł, 2 dni – 55 zł/dzień, 5 dni – 50 zł/dzień

Cennik transportu:

 • Do 9 osób: 1,50 zł/1 km (bus + przyczepa)
 • Od 10 do 25 osób: 2,50 zł/1 km (bus + przyczepa)
 • Powyżej 25 osób: cena do uzgodnienia

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zwierzyniec, Lubelskie
Jasna 1a/6, 22-470 Zwierzyniec
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu