KartCenter Sopot

Miasto
Kontakt ul. 3 maja 69C
81-850 Sopot

kom.: 692 277 978

Opis

KartCenter w Sopocie to jeden z największych i najnowocześniejszych torów gokartowych w Polsce.

Pokaźne zaplecze w postaci: restauracji, sali konferencyjnej, baru oraz hostelu stanowi idealną przestrzeń do organizacji małych jak i dużych imprez.

KartCenter jest miejscem umożliwiającym zorganizowanie eventów zarówno o charakterze czysto rozrywkowym ale także konferencyjno – szkoleniowym.

Bogate doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz świetnie przygotowany obiekt pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obiekt o charakterze sezonowym otwarty od kwietnia do listopada

Nasza flota:

  • model Sodi GT5R 270 CC, gwarantuje wysoki komfort jazdy i możliwość rozwinięcia dużej prędkości, którą docenią nawet najwięksi pasjonaci tego sportu;
  • Sodi LR4 160 CC jest przeznaczony dla młodszych kierowców już w wieku 7 lat i wzroście od 135 cm;
  • gokart Sodi 2Drive 270 CC umożliwia natomiast jazdę dwóch osób na raz i jest świetną opcją na przejazd rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia.

Nasz tor:

Tworząc konfigurację toru wzorowaliśmy się na prawdziwych zakrętach znanych z zawodów Formuły 1.
Wjazd do tunelu poprzedza szeroki i długi 180 stopniowy nawrót łudząco podobny do układu z włoskiej Monzy – „Parabolica”.

Gdy już uporacie się z ciemnościami w tunelu, Waszym oczom ukaże się tor w całej okazałości. Ale to jeszcze nie czas na relaks. Zaraz po tym czeka na Was sekwencja łuków inspirowana „Maggotts-Becketts-Chapel” z Silverstone Circuit w Anglii. Jest jednym z najbardziej wymagających i technicznych kompleksem zakrętów występującym na torach F1 na świecie.

Pod koniec naszej trasy utworzyliśmy dla Was techniczną karuzelę zakrętów, podobną do tej z niemieckiego toru wyścigowego Nürburgring – „Karusela Caracciolla”. Tu przede wszystkim będzie się liczyć refleks i technika.

Ale tor w Sopocie to nie tylko zakręty. Znajdziecie u nas również szerokie proste, na których możecie poczuć prawdziwą prędkość, w zawieszonym 7 centymetrów nad ziemią gokarcie! Nasz tor gokartowy powinien sprostać oczekiwaniom każdego kierowcy. I ten początkujący i ten który ściga się już od lat, może u nas doświadczyć tego, co najlepsze w wyścigach gokartowych.

Godziny otwarcia:

  • Obiekt sezonowy o zmiennych godzinach otwarcia zależnych od pory roku. Więcej informacji na FB lub stronie WWW

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sopot, Pomorskie
3 maja 69C, 81-850 Sopot
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu