KartCenter Gdańsk

Miasto
Kontakt ul. Schuberta 102A
80-172 Gdańsk

tel.: 58 329 05 45

Opis

KartCenter Gdańsk to najbardziej innowacyjny kryty tor gokartowy w Polsce.

Profesjonalna nawierzchnia toru została stworzona przy współpracy z Włoską firmą PGK specjalizującą się w nowoczesnych podłożach dla sportu gokartowego. Innowacyjne tworzywa umożliwiają uzyskanie optymalnych parametrów przyczepności na torze.

Nowością technologiczną są również ekologiczne gokarty elektryczne o potężnej mocy wyprodukowane przez światowego lidera sprzętu gokartowego SodiKart. Jako pierwszy tor na świecie zaopatrzyliśmy się w najnowszy model gokarta RSX.

Umocnione bandy z tworzywa polietylenowego oraz nowoczesny komputerowy pomiar czasu zapewniają bezpieczeństwo naszym kierowcom. Duża, czytelna tablica umieszczona na torze, umożliwia śledzenie czasu w trakcie jazdy.

Nowoczesna, komfortowa przestrzeń recepcyjna inspirowana wyścigami Farmuły 1 już od początku wprowadza w świat ścigania gokartami. Na miejscu dostępne są drobne przekąski, napoje oraz gadżety gokartowe.

Nasza flota:

Gokart RSX ma najnowsze osiągnięcia technologiczne i elektroniczne. Wyposażony w asynchroniczny silnik bezszczotkowy i baterie litowe ostatniej generacji, Sodi RSX jest bez wątpienia najmocniejszym i niezawodnym pojazdem w swojej klasie.

Udoskonalona ergonomia dzięki nowemu systemowi regulacji siedzenia i kierownicy, pozwala łatwo dopasować pozycję jazdy zgodnie z morfologią kierowcy.

Jego wyścigowy i nowoczesny design w połączeniu z nową kierownicą z włókna węglowego F1 zrobią wrażenie zarówno na nowicjuszach jak i fanach sportów motorowych.

Nasz tor:

Powierzchnia na której zbudowany jest tor to około 2200 metrów kwadratowych. Pas jazdy o szerokości 6 metrów oraz wyprofilowane zakręty dają możliwość bezpiecznego wyprzedzania. Elementy techniczne zapewniają wyzwania wszystkim wielbicielom kartingu.

Poczuj dreszczyk emocji w naszych najnowocześniejszych, elektrycznych kartach Sodi RSX!

Godziny otwarcia:

  • Codziennie od 10:00 do 22:00

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
Schuberta 102A, 80-172 Gdańsk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu