Fort Przygody

Miasto
Kontakt ul. Redycka 75
51-169 Wrocław

kom.: 511 988 427
e-mail: biuro@fortprzygody.pl

Opis

U nas nie ma czasu na nudę, jest czas na Przygodę !

Fort Przygody powstał w 2011 roku w wyniku połączenia pasji z wieloletnim doświadczeniem. Nasza nazwa to nie przypadek, to naprawdę działanie i spotkanie z przygodą. Paintball oraz organizacja imprez integracyjnych to nasza pasja. Zajmujemy się tym już 13 lat i dzięki naszym doświadczeniom nagromadzonym przez te wszystkie lata, jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć każdą imprezę integracyjną. 

Lokalizacja we Wrocławiu na terenie dawnego poligonu o powierzchni 60 hektarów oraz niepowtarzalność miejsca pozwala na realizację imprez pozostających na długo w pamięci. 

Tylko u nas w jednym miejscu możesz zorganizować przygodową imprezę zawierającą: paintball, quady, off road, mosty linowe nad wodą, spływ pontonowy lub kajakowy, gry na orientację, zawody strzeleckie, animacje dla dzieci, dmuchańce oraz wiele innych ciekawych atrakcji nie wyjeżdżając z miasta.

PRE „FORT PRZYGODY” stacjonarnie działający 7 dni w tygodniu z wyłączeniem świąt  (istnieje możliwość skorzystania z parku w święta po ustaleniu indywidualnych warunków).  Na terenie dawnych poligonów wojskowych o powierzchni ok 60 hektarów we Wrocławiu oferujący usługi w zakresie organizacji aktywnych imprez integracyjnych, rekreacyjnych, motywacyjnych, eventów oraz wieczorów kawalerskich. Realizujemy także zajęcia z okazji urodzin dzieci i dorosłych,  szkolne i rodzinne święta pieczonego ziemniaka, lekcji z przygodą dla klas 1 – 6 , klas gimnazjum i liceum. Dużym powodzeniem cieszą się Wakacyjne Warsztaty z Przygodą zawierające min. Paintball, jazdę quadami, szkolenia w zakresie ratownictwa oraz  pierwszej pomocy, przygotowanie
do bytowania w trudnych warunkach, zajęcia strzeleckie (łuk, wiatrówka, proca, ASG) oraz wiele innych ciekawych form aktywnego wypoczynku.

W skład Fortu Przygody wchodzi: 3 pola paintballowe w tym 1 dla dzieci, tor quadowy, stanowiska strzeleckie: łucznicze, ASG, wiatrówka, Stanowisko linowe, ścianka wspinaczkowa,  4 niezależne miejsca grillowe, wiaty, namioty z zapleczem 150 miejsc siedzących oraz miejsca ogniskowe. Teren nie posiada przyłącza  energetycznego, ale w razie potrzeby w czasie imprez wieczornych możemy zaproponować oświetlenie i energię elektryczną z własnych  agregatów.

Mobilny Fort Przygody  – to działalność w ramach, której oferujemy organizację imprez poza terenem naszego parku, w miejscu zleconym przez klienta lub zaproponowanym przez nas. Stałymi i popularnymi elementami atrakcji jest mobilne pole paintballowe dla dorosłych oraz dzieci, quady, stanowiska strzelecki – strzelnica, kula sferyczna oraz inne wybrane usługi. Organizacja kompleksowa od przewozu przez noclegi do atrakcji wzbogacone o zwiedzanie obiektów historyczno-militarnych, gry scenariuszowe LARP (Live Action Role Playing ), zjazdy linowe, itp.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez stacjonarnych jak i wyjazdowych na terenie Gór Sowich oraz dysponujemy sprawdzoną partnerską bazą noclegowo gastronomiczną.

Robimy dobre imprezy, bo:

  • mamy profesjonalne podejście w każdym calu
  • stanowimy zgrany zespół
  • nasza oferta jest kompleksowa
  • mamy indywidualne podejście do Klienta
  • zawsze przywiązujemy największą wagę do bezpieczeństwa
  • wszelkie detale przygotowujemy z dużym realizmem
  • posiadamy sprzęt spełniający wszystkie atesty , ponad 100 kompletów do gry w paintball
  • nasze magazyny pękają w szwach wypełnione po brzegi rekwizytami, sprzętem i akcesoriami
  • Szyjemy imprezy na miarę Państwa potrzeb i możliwości finansowych !

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Redycka 75, 51-169 Wrocław
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu