SplatArena - Hala Paintball Szczecin

Miasto
Kontakt Kurów 13
72-001 Kurów

kom.: 571 212 114
e-mail: biuro@splatarena.szczecin.pl

Opis

Splat Arena Szczecin to prawie 2400m2 zadaszonego pola do gry, które może pomieścić aż do 50 graczy jednocześnie.

Całość oświetlona, dając możliwość gry po zmroku. Na zewnątrz osobne pole do Speedballa/Archerytag/Bubble football.

Hala składa się z 3 kondygnacji, każda w innym klimacie: parter-Destroyed Area, I piętro – City Labirynt, II piętro – Nuketown.

Na zewnątrz hali znajduje się miejsce piknikowe: ogromna wiata, duży grill, palenisko na ognisko, ławki i stoły, toaleta. Całość również oświetlona.

Cechuje nas perfekcyjna organizacja i bezpieczeństwo, maksimum zabawy, 200% adrenaliny i wrażenia, które pozostają przez długi czas. Nasze oferta opiera się na organizacji imprez o charakterze militarnym,  organizujemy wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy integracyjne dla firm, szkół, urzędów, strzelania taktyczne, treningi dla wojska i policji.

Bezpieczeństwo jest naszą podstawową domeną, dlatego wszystkie gry na hali odbywają się w systemie Soft Paintball. Markery paintball używane na hali strzelają mniejszymi kulkami z farbą tzw. Fiftycal (1/3 wielkości normalnej kulki), mają też zmniejszoną moc strzału z 300fps do 220fps, ponadto uczestnicy otrzymują od nas maski, ochraniacze na szyję, rękawiczki, a kobiety ochraniacze korpusu.

Trzy kondygnacje, każda w innym klimacie:

  • Destroyed Area to strefa wzorowana na klimacie opuszczonej planety, ogarniętej chaosem. Trzeba uważać bo za rogiem czai się zombie lub potwór nie z tej ziemi. Użyte na niej przeszkody to beczki, opony, palety. Całość oświetlona czerwono-niebieskim światłem dającym wrażenie półmroku.
  • City Labirynt – to miejski labirynt składający się z różnych pomieszczeń, drzwi, okna, wszystko jak w domu, bo nawet kanapy, biurka, telewizory czy dywany można znaleźć poruszając się po labiryncie. Całość oświetlona światłem żółto-białym.
  • Nuketown – graliście kiedyś w CoD Black Ops? Na 3 poziomie odwzorowaliśmy jedną z map znajdujących się w tej grze, a dokładniej Nuketown. To jedna z najmniejszych map z serii Call of Duty. Przedstawia makietę typowych amerykańskich przedmieść na której testuje się efekty użycia bomby atomowej. Na mapie można wyróżnić żółty i zielony dom po przeciwnych stronach mapy. Na jej środku znajduje się kilka pojazdów. Gra na mapie cechuje się dużą dynamiką i szybkością. Całość oświetlona światłem białym lub ultrafioletowym.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kurów, Zachodniopomorskie
Kurów 13, 72-001 Kurów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu