Paintball Piranha

Miasto
Kontakt ul. Tama Pomorzańska 5
70-080 Szczecin

kom.: 790 898 100
e-mail: info@piranha.szczecin.pl

Opis

Nasza firma zajmuję się profesjonalną organizacją imprez Paintbalowych i Speedballowych.

Organizujemy imprezy głównie w Szczecinie i Lipianach, ale też w całym województwie zachodniopomorskim. Naszym celem jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przeżyć, promowanie zdrowego, sportowego stylu życia. Paintball organizowany przez Naszą firmę to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy.

Paintball jest źródłem niezwykłych emocji i doznań. Wymaga nie tylko celnego oka, ale też myślenia strategicznego i pracy zespołowej. To najbardziej atrakcyjna forma imprez integracyjnych. Dzięki temu paintball jest idealną rozrywką dla całej rodziny, a także oryginalnym pomysłem na wieczory kawalerskie, urodziny, spotkania klasowe, czy też firmowe imprezy integracyjne.

Na tle konkurencji wyróżnia nas długoletnie doświadczenie, tysiące zorganizowanych gier paintballowych, najwyższej jakości sprzęt do gry, dbałość o bezpieczeństwo, profesjonalnie przygotowane pola do gry, oraz to że sami gramy w paintball i żyjemy tym. Jesteśmy pasjonatami, robimy to co kochamy.

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Każdego traktujemy indywidualnie i profesjonalnie, dzięki temu macie Państwo pewność, że wszystko zostanie zorganizowane po Waszej myśli.

Dysponujemy wyszkolonym i doświadczonym sztabem pracowników, oferujemy możliwość zabawy w dowolnej formie z wykorzystaniem różnorodnych scenariuszy, efektów specjalnych i dodatkowych atrakcji.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do gry w atrakcyjnych warunkach.

Dodatkowo organizujemy pyszny catering dopasowany do klienta.

Paintball – kilka słów o…

Gra Paintball to wola walki, chęć wygranej, rywalizacja, możliwość przeniesienia emocji z pracy na poligon, gdzie wraz z innymi osobami będziesz walczył do ostatniej kropli krwi, czyli farby. Paintball jest leśną odmianą gry w terenie w przeciwieństwie do Speedballa, który odbywa się na zamkniętym terenie z użyciem sztucznych przeszkód jakimi są dmuchane balony.

Jest to w pełni bezpieczna zabawa, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, dla osób młodych jak i starszych, niewymagająca dużej sprawności fizycznej.

Paintball Piranha – to firma z ogromnym doświadczeniem, nie tylko w prowadzeniu imprez paintballowych. Posiadamy bardzo wiele innowacyjnych i sprawdzonych pomysłów, abyście nie zapomnieli tej gry, a kto wie, może i nawet wciągnęli się w to.

Naszym atutem jest to, że  jesteśmy paintballowcami, a nasi pracownicy to przeszkoleni pasjonaci paintballa, którzy kochają to co robią. Dajemy z siebie wszystko, aby organizowane przez nas gry były jak najbardziej ciekawe i atrakcyjne. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort graczy, nasz sprzęt jest stale przez nas serwisowany, mundury czyste, wyprane, maski zdezynfekowane. Używamy bardzo dobrej jakości kulek do gry własnej marki. Z każdym klientem rozmawiamy indywidualnie, ustalamy najdrobniejsze szczegóły, aby nasza oferta była dla Was jak najbardziej kompleksowo dopasowana i atrakcyjna.

Dodatkowo jest możliwość przeprowadzenia:

  • Strzelanie z Łuku
  • Archery Tag – strzelenia z łuku do siebie, TAK! To możliwe i jest całkowicie bezbolesne.
  • Bubble Fotball - organizacja meczy w dmuchańcach.
  • Strzelnica Paintball - do dyspozycji Kałasznikov, karabin snajperski, karabin szturmowy.
  • Strzelnica Broni Pneumatycznej - wiatrówki: replika pistoletu SigSauer, replika UZI, strzelba.
  • Strzelnica ASG ( Air Soft Gun )
  • Przeciąganie Liny
  • Konkurs Drwali

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie
Tama Pomorzańska 5, 70-080 Szczecin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu