Jet Stream Paralotnie

Miasto
Kontakt Borsk 6B
83-442 Karsin

kom.: 500 100 788
e-mail: pawel.stolarczuk@jet-stream.pl

Opis

Latanie uważane jest za sport elitarny. Dostępny tylko dla nielicznych, silnych psychicznie, idealnie zdrowych i... bogatych.

Czy można zaznać emocji związanych z lotem nie wydając na to majątku i nie przechodząc żadnych badań medycznych? Tak, jeśli zainteresujemy się paralotniarstwem.

SEZON 2018 NA PROFESJONALNYM SPRZĘCIE!!

Miło nam poinformować, że od kwietnia 2018 rozpoczynamy loty widokowe na sprzęcie "z górnej półki". Dzięki wam kochani, pasjonatom lotnictwa, poszukiwaczom przygód i mocnych wrażeń, nasza firma zaczęła rozwijać się w naprawdę przyzwoitym tempie. Co za tym idzie, nie szczędzimy na paralotniach i oprzyrządowaniu, które ma znaczący wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Przede wszystkim, jesteśmy w stanie wciąż poprawiać bezpieczeństwo którego nigdy za mało, dotyczy to pasażerów jak i samych pilotów, a biorąc pod uwagę dynamikę i agresywność naszych latających cudeniek :). Adrenalina i komfort podczas lotu będą na najwyższym poziomie.

W tym roku zakupiliśmy m.in. dwuosobową paralotnie MAGNUM II która przyjechała do nas prosto z fabryki renomowanej firmy OZONE.

GDZIE LATAMY?

Stacjonujemy na lotnisku w BORSKU nad jez. Wdzydzkim. Samo miejsce jest bardzo urokliwe, pojezierze kaszubskie graniczące z borami tucholskimi ujmuje swym pięknem. Majestatyczne jeziora z wieloma wyspami w kontraście z bezkresem wspaniałych lasów, wioski pośród malowniczych pól i to wszystko w trzecim wymiarze do którego zabierzemy Was paralotnią tandemową pilotowaną przez profesjonalistów. Wyrwij się z codziennej szarówki i spędź z przyjaciółmi wspaniałe chwile.

Oprócz samego latania jesteśmy w stanie zorganizować ognisko, na którym upieczecie kiełbaskę i ziemniaczka. UWAGA! Podane terminy mogą ulec zmianie z powodu niekorzystnych warunków meteorologicznych.

PODARUJ ORYGINALNY PREZENT BLISKIEJ OSOBIE

Zaproszenie na lot widokowy paralotnią to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Urodziny, imieniny, kawalerskie, ślub, rocznica, czy też po prostu z sympatii na każdą okazję stosowny, oryginalny, zaskakujący. 

CENNIK

  • LOT PARALOTNIĄ - 189 zł
  • LOT PARALOTNIĄ Z WIDEOFILMOWANIEM - 249 zł 
  • LOT PARALOTNIĄ DLA DWOJGA - 360 zł
  • LOT PARALOTNIĄ DLA DWOJGA Z WIDEOFILMOWANIEM - 420 zł

KTO MOŻE POLECIEĆ?

W związku z tym iż lot paralotnią nie jest grą w szachy, istnieją pewne ograniczenia co do możności wykonania takiego lotu związane przede wszystkim ze stanem zdrowia. Oczywiście nie są to wymogi kondycji psychofizycznej jak u astronautów, niemniej jednak potencjalny pasażer powinien wykazywać stosunkowo dobry stan zdrowia. Takie choroby jak epilepsja, omdlenia, zaburzenia układu krążeniowego czy choroby serca niestety wykluczają możliwość lotu.Loty mogą odbywać również dzieci (za pisemną zgodą rodziców) oraz osoby niepełnosprawne (po konsultacji z pilotem).

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO LOTU?

Przede wszystkim powinniście zabrać ze sobą dobry humor, uśmiech i pozytywne nastawienie.

Bez tego nie latamy!
Wskazane jest ciepłe ubranie (nie dajcie się zwieść temperaturze na ziemi) oraz buty usztywniające staw skokowy. To na dobrą sprawę wszystko czego od was oczekujemy, resztą zajmie się profesjonalna kadra pilotów.

CZYM LATAMY?

Cały sprzęt, którym dysponuje firma jest w 100% sprawny, posiada wszystkie wymagane dokumenty, atesty i przeglądy. Na bieżąco przeprowadzane są wymiany sprzętu, a co za tym idzie wdrażanie najnowszych rozwiązań technicznych oraz wykorzystanie innowacyjnych  konstrukcji. W rezultacie ryzyko związane z lataniem jest minimalne. Co więcej każdy pasażer ma prawo przed lotem zażądać do wglądu dokumenty potwierdzające sprawność aparatu latającego. 

KTO USIĄDZIE ZA STERAMI?

Firma dysponuje profesjonalną kadrą licencjonowanych pilotów z ogromnym doświadczeniem i praktyką. Tak samo jak sprzęt, również i piloci posiadają wszystkie uprawnienia, które wymagane są do wykonywania lotów z pasażerami.

JAKIE JEST RYZYKO?

Chciałem napisać to małym druczkiem i umieścić tą informację w słabo widocznym miejscu, ale sumienie mi na to nie pozwala. Jest coś o czym możecie nie wiedzieć a powinniście…

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karsin, Pomorskie
Borsk 6B, 83-442 Karsin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu