Click & Boat - czarter jachtów od bezpośrednich właścicieli

Miasto
Kontakt Giżycko
11-500 Giżycko

tel.: +33 183 816 454
email: contact@clickandboat.com

Opis

Click & Boat to pomysł na pobyt nad wodą pełen wrażeń!

Click & Boat, nazywany często „Airbnb dla łodzi” to prężnie rozwijający się startup, który na przestrzeni 4 lat dorobił się miana lidera czarteru jachtów na świecie. Wprowadzany stopniowo na rynkach takich jak francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i angielski teraz zrzesza właściieli ponad 23 tysięcy łodzi. W tym roku również zaczął swoją działalność w Polsce i publikuje ogłoszenia w najatrakcyjniejszych regionach w Polsce, zaczynając właśnie od Mazur.

Dlaczego akurat ta platforma?

Prosto, szybko i w 100% bezpiecznie. Jest to prawdziwie intuicyjna platforma, na której w jednym miejscu znajdziesz oferty łodzi od wielu właścicieli wraz z cenami. Pomoże Ci to zaoszczędzić czas w przeglądaniu ogłoszeń różnych armatorów. Dodatkowo masz możliwość asysty telefonicznej, które pozwoli Ci na znalezienie oferty dokładnie odpowiadającej Twoim wymaganiom. To indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb sprawia, że już ponad 150 tysięcy użytkowników zaufało i ceni sobie czarter jachtów żaglowych i łodzi motorowych z Click & Boat.

Niezapomniane wczasy na pokładzie wymarzonej łodzi

Zastanawiasz się jak umilić sobie urlop w Polsce? Zobacz jakie oferty różnego rodzaju czarterów (last minute, bez patentu) mamy dla Ciebie na stronie Click & Boat. Flota rozbudowywana jest każdego dnia, dlatego warto jest przyglądać się działalności Click & Boat, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami publikowanymi na stronie. To wszystko sprawi, że czarter jachtów na Mazurach będzie samą przyjemnością.

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, wybierzesz odpowiedni region lub miejscowość, wpiszesz daty i możesz przeglądać oferty i wybrać tę, która przekona Cię najbardziej! Następnie możesz skontaktować się z bezpośrednim właścicielem łodzi i zadać mu niezbędne pytania. Wielu z nich chętnie udzieli Ci informacji o możliwych rabatach. Następnie wystarczy, że zarezerwujesz łódź online i będziesz mógł cieszyć się pięknem jezior mazurskich.

Zapraszamy na stronę www.clickandboat.com/pl/

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
Giżycko 1, 11-500 Giżycko
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu