Navigo Yacht & Czarter

Nad Wodą
Cena: 499,00PLN
Kontakt ul. Przestrzenna 3
70-800 Szczecin
MARINA POGOŃ
48 794 77 88 00
48 795 77 88 00

Opis

Posiadamy jachty przeznaczone do żeglugi pełnomorskiej, ale także świetnie nadające się na rejsy śródlądowe po Jeziorze Dąbie, czy Zalewie Szczecińskim.

SZCZECIN , ŚWINOUJŚCIE

Czartery i rejsy organizowane są z miast Szczecin oraz Świnoujście.

Wybierają nas nie tylko doświadczeni żeglarze szukający wyjątkowych jachtów i wyjątkowych wrażeń. Wybierają nas również ludzie, którzy nie mają uprawnień i doświadczenia, a chcieliby zobaczyć jak to jest popłynąć morskim jachtem w rejs, lub po prostu na miłą rodzinną wycieczkę. Posiadamy jachty przeznaczone do żeglugi pełnomorskiej, ale także świetnie nadające się na rejsy śródlądowe po Jeziorze Dąbie, czy Zalewie Szczecińskim. Mnóstwo marin i portów jachtowych na szlaku jest do Twojej dyspozycji, a my postaramy się aby każdy czarter i rejs ze skipperem był niezapomnianą przygodą, okraszoną marynistycznym klimatem, przeplatanym pieśniami morza i…

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Chcesz wspaniałą pamiątkę na całe życie?

Oprócz usług czarterowych, organizujemy szereg innych atrakcyjnych form wypoczynku na jachcie.

 • sesje zdjęciowe (ślubne, produktowe, firmowe…)
 • zaręczyny
 • urodziny
 • wycieczki 1 dniowe
 • wycieczki 2 dniowe
 • wakacje pod żaglami
 • rejsy po wodnym Szczecinie (Stocznia, Wały Chrobrego, kanały, Gocław, wrak betonowca…)
 • wynajmujemy jachty na całe imprezy na Wałach Chrobrego (Finał Tall Ships Races, Dni Morza, Sail Szczecin, Pyromagic itp.)

Oprócz usług czarterowych, organizujemy różne eventy dla osób indywidualnych oraz grup, firm, instytucji itp.

W celu przedstawienia spersonalizowanej oferty, skontaktuj się z nami.

Nasze standardowe eventy to między innymi :

 • weekendowe rejsy ze skipperem po J.Dąbie i Zalewie Szczecińskim
 • jednodniowe rejsy ze skipperem po J.Dąbie
 • uczestnictwo w imprezach organizowanych na Wałach Chrobrego (finały regat TTSR, Dni Morza Sail Szczecin, Piromagic, Flis Odrzański i inne).
 • wycieczki po Odrze i po Porcie Szczecin oraz Stoczni Szczecińskiej

Dostosujemy się cenowo do każdych wymagań indywidualnych.

W naszej firmie flota składa się tylko z jachtów renomowanych marek takich jak między innymi Jeanneau.

Zależy nam na Waszym bezpieczeństwie oraz na tym aby czartery odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach. Do żeglugi morskiej wybraliśmy jachty Jeanneau SunOdyssey 32i Legende. Jachty te również świetnie sprawuję się w warunkach śródlądowych. Żegluga przy silnych wiatrach jest nadal bardzo bezpieczna i komfortowa. Systemy refowania żagli są przystosowane do tzw. refowania płynnego czyli można sobie dostosować powierzchnię obydwu żagli do warunków panujących na wodzie. Zarówno genua jak i grot refowane są za pomocą rolerów. Fok w rolsztagu, a grot w maszcie.

Nasi skipperzy to ludzie z ogromnym doświadczeniem. Posiadamy wszelkie uprawnienia takie jak patent sternika morskiego, uprawnienia SRC, licencję ratownika wodnego WOPR oraz wiele innych szkoleń kwalifikacyjnych. Nic jednak nie zastąpi naszego doświadczenia w rejsach dalekomorskich na takich jednostkach jak Dar Młodzieży, Fryderyk Chopin, Kapitan Głowacki i wielu innych większych i mniejszych jednostkach. Mamy również doświadczenie regatowe (udział w morskich Regatach Heweliusza, Unity Line, Błękitna Wstęga Bałtyku, MK Cafee oraz wielu lokalnych śródlądowych regatach na Jeziorze Dąbie i Zalewie Szczecińskim).

Nasza baza mieści się w Marinie Pogoń w Szczecin-Dąbiu nad Jeziorem Dąbie, przy ul.Przestrzennej 3.

Wybierają nas samodzielni żeglarze szukający wyjątkowych jachtów i wyjątkowych wrażeń. Wybierają nas również ludzie, którzy chcieliby zobaczyć jak to jest popłynąć sobie jachtem w rejs, lub po prostu na miłą rodzinna wycieczkę.

Naszym celem jest nieustanne spełnianie ich oczekiwań, a misją wyznaczanie nowych standardów w czarterze jachtów.

Pragniemy również, dzięki naszym eventom, pokazać Wam naszą perełkę jaką jest Zachodniopomorski Szlak Żeglarski. Żeglarstwo śródlądowe nie musi być oparte tylko i wyłącznie na Jeziorach Mazurskich. Pływając po naszych potężnych akwenach, nie musisz wychodzić na Bałtyk żeby poczuć żeglarstwo morskie.

Wystarczy, że raz wypłyniesz na Zalew Szczeciński i od razu poczujesz to „COŚ” … … … to uczucie jest nie do opisania. Zobaczysz rozległy akwen, długą falę, której nie uświadczysz nawet na dużym jeziorze , zobaczysz prawdziwe morskie bryzy, poczujesz zapach morza i prawdziwej żeglarskiej przygody. Mnóstwo marin i portów jachtowych na szlaku jest do Twojej dyspozycji, a my postaramy się aby każdy czarter i rejs ze skipperem był niezapomnianą przygodą , okraszoną marynistycznym klimatem, przeplatanym pieśniami morza i … … … Nasza załoga to zapaleni pasjonaci. Zależy nam w pierwszej kolejności na zaszczepianiu u ludzi żeglarstwa, jako sposobu na życie i sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Żeglarstwo kształci, uczy pokory, jest podróżą, zmierzeniem się z samym sobą tu i teraz.

Żeglowanie jest Czasem nieokreślonym przez godziny. Żeglowanie jest przestrzenią, równowagą pomiędzy siłami natury, wiatrem, falami i tym co nieprzewidywalne. Żeglowanie nie polega na zyskiwaniu przewagi nad innymi, jest odkrywaniem swojej drogi naprzód.

 

Dobrze żeby końcowi tej drogi przyświecał cel, ale tak naprawdę, to liczy się sama podróż.

Nie masz uprawnień? Chcesz pożeglować naszymi jachtami po Jeziorze Dąbie, Zalewie Szczecińskim? Może chcesz zwiedzić Szczecin od strony wody, zobaczyć Port, Stocznię, piękne kanały, piękne lokacje w zaciszu, a może chciałbyś wypłynąć na Bałtyk?

Dobrze trafiłeś/trafiłaś !

Chcesz nas poznać? Chcesz zarazić się wspaniałą pasją i spojrzeć na swoje życie z innej strony? Chcesz poczuć prawdziwą wolność? Chcesz poczuć dreszcz pozytywnych emocji?

Koniecznie się z nami skontaktuj.

Przykładowy cennik :

- czarter jachtu SunOdyssey 32i od 499 pln za dobę

- czarter jachtu z kapitanem od 649 pln na dobę

- eventy i niestandardowe rejsy - ceny uzgadniane są indywidualnie - w zależności od potrzeb klienta

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie
Przestrzenna 3, 70-800 Szczecin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu