Makabo Yacht

Miasto
Kontakt Aleja Kasztanowa
11-730 Mikołajki

tel.: 81 825 02 48
kom.: 722 533 816
e-mail: biuro@makaboyacht.pl

Opis

Makabo Yacht powstała na gruncie wielkiej pasji do żeglarstwa i zauroczenia pięknem Mazur.

Oferta firmy skierowana jest do każdego: młodzieży, dorosłych i rodzin z dziećmi. Do tych, którzy posiadają patenty żeglarskie oraz tych, którzy jeszcze nigdy nie żeglowali. Liczymy, że wszyscy korzystający z naszych usług przeżyją cudowne chwile, zaś Ci którzy podziwiali jedynie nasze jachty z lądu wreszcie odważą się sami usiąść za sterami i poczuć wiatr we włosach. 

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług turystycznych na obszarze Wielkich Jezior Mazurskich w zakresie:

1) czarteru jachtów żaglowych dla osób posiadających uprawnienia do ich prowadzenia,

2) rejsów jachtem żaglowym ze sternikiem dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby zasmakować żeglarskiej przygody a nie posiadają uprawnień, aby pożeglować samemu.

Rejsy ze sternikiem są prowadzone na jednym z najbardziej luksusowych jachtów pływających po WJM Tango 33. Są adresowane głównie dla turystów zamieszkujących hotele, pensjonaty czy kwatery prywatne, a którzy chcieli by uatrakcyjnić ofertę pobytową na Mazurach w postaci rejsów jachtem żaglowym ze sternikiem.

Podczas takich rejsów istnieje możliwość zdobycia podstawowych tajników sztuki żeglarskiej. Czas trwanie takich rejsów jest zróżnicowany od 1 godziny do kilku dni czy nawet tygodni z noclegiem na jachcie i pływaniem po całym obszarze Wielkich Jezior Mazurskich. Naszym portem macierzystym są Mikołajki.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Aleja Kasztanowa, 11-730 Mikołajki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu