Jachtem po Mazurach

Miasto
Kontakt Sztynort
11-600 Węgorzewo

kom.: 602 834 002
e-mail: jachtempomazurach@wp.pl

Opis

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy w pełni wyposażone jachty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość usług i Państwa zadowolenie. W związku z tym oferujemy Wam całodobową opiekę na szlaku, jak również godzinę bezpłatnego instruktażu obsługi jachtu. Do pływania naszą flotą nie są potrzebne żadne patenty ani specjalne uprawnienia.

- Prestige 950 - wyjątkowy jacht z mahoniowym pokładem przeznaczony dla 4 osób. Bardzo dobrze wyposażony jacht jest idealnym rozwiązaniem do spędzenia wakacji na wodzie. Optymalne wnętrze z pełną wysokością stania gwarantują, że załoga będzie zadowolona z urlopu. Duża przestrzeń na pokładzie na dziobie jachtu jest polecana dla wędkarzy i miłośników kąpieli słonecznych. Ilość udogodnień do dyspozycji sterującego (podwójne sterowanie, echosonda, wskaźniki pracy silnika itp.), stanowią mocną stronę jachtu i powodują, że nawet przy małej liczbie załogi kierujący ma komfort manewrowania. Wysokość jachtu umożliwia bezproblemowe pływanie po wszystkich jeziorach i kanałach na Mazurach. Możliwość podwieszenia pontonu na rufie.

- Success 875 - bardzo wygodny jacht do pływania dla 6 osób. Solidna konstrukcja i bardzo ekonomiczny 55 KM silnik mercedesa powodują, że wakacje na tym jachcie spędza się nie tylko komfortowo ale i ekonomicznie. Posiada dwa kokpity i dwa koła sterowe, jedno na słonecznym pokładzie (pod bimini) do sterowania w trakcie ładnej pogody, drugi wewnątrz jachtu, gdzie możemy sterować niezależnie od warunków pogodowych. Wnętrze jachtu jest przestronne i wygodne. Sterowanie tym jachtem to sama przyjemność, duża moc silnika, bardzo dobra sterowność i widoczność z pokładu dają nawet mniej doświadczonemu kierującemu komfort zarówno przy płynięciu jak i manewrowaniu w porcie.

- Cascaruda Sportsman - wyjątkowy jacht motorowy przeznaczony dla 4-6 osób. Bardzo dobrze wyposażony jacht jest idealnym rozwiązaniem do spędzenia wakacji na wodzie dla rodziny lub grona znajomych. Optymalne i komfortowe wnętrze, z pełną wysokością stania gwarantują, że załoga będzie zadowolona z urlopu. Duża przestrzeń na pokładzie na dziobie jachtu jest polecana dla wędkarzy i miłośników kąpieli słonecznych. Ilość udogodnień do dyspozycji sterującego (ster strumieniowy, echosonda, wskaźniki pracy silnika itp.), stanowią mocną stronę jachtu i powodują, że nawet przy małej liczbie załogi kierujący ma komfort manewrowania. Wysokość jachtu umożliwia bezproblemowe pływanie po wszystkich jeziorach i kanałach na Mazurach.

- Tom Cat - Wyjątkowy jacht motorowy przeznaczony dla 5 osób. Spójrz na wszystko z góry! Wejdź na górny pokład i w dużym komforcie i idealnej widoczności steruj jachtem. Bardzo dobrze wyposażony jacht jest idealnym rozwiązaniem do spędzenia wakacji na wodzie dla rodziny lub grona znajomych. Optymalne wnętrze, z dużymi przyciemnionymi szybami, pełną wysokością stania gwarantują, że załoga będzie zadowolona z urlopu. Duża przestrzeń na pokładzie na dziobie jachtu jest polecana dla wędkarzy i miłośników kąpieli słonecznych. Ilość udogodnień do dyspozycji sterującego (ster strumieniowy, echosonda, wskaźniki pracy silnika itp.), stanowią mocną stronę jachtu i powodują, że nawet przy małej liczbie załogi kierujący ma komfort manewrowania. Wysokość jachtu umożliwia bezproblemowe pływanie po wszystkich jeziorach i kanałach na Mazurach.

- Westeindekruiser 900 - wyjątkowy jacht motorowy przeznaczony dla 4-6 osób. Bardzo dobrze wyposażony jacht jest idealnym rozwiązaniem do spędzenia wakacji na wodzie dla rodziny lub grona znajomych. Optymalne wnętrze z pełną wysokością stania gwarantują, że załoga będzie zadowolona z urlopu. Duża przestrzeń na pokładzie na dziobie jachtu jest polecana dla wędkarzy i miłośników kąpieli słonecznych. Ilość udogodnień do dyspozycji sterującego (ster strumieniowy, echosonda, wskaźniki pracy silnika itp.), stanowią mocną stronę jachtu i powodują, że nawet przy małej liczbie załogi kierujący ma komfort manewrowania. Wysokość jachtu umożliwia bezproblemowe pływanie po wszystkich jeziorach i kanałach na Mazurach.

- Luna 820 - wyjątkowy jacht motorowy przeznaczony dla 4 osób. Bardzo dobrze wyposażony jacht jest idealnym rozwiązaniem do spędzenia wakacji na wodzie. Optymalne wnętrze z pełną wysokością stania gwarantują, że załoga będzie zadowolona z urlopu. Duża przestrzeń na pokładzie na dziobie jachtu jest polecana dla wędkarzy i miłośników kąpieli słonecznych. Ilość udogodnień do dyspozycji sterującego (drugi ster na zewnątrz, echosonda, wskaźniki pracy silnika itp.), stanowią mocną stronę jachtu i powodują, że nawet przy małej liczbie załogi kierujący ma komfort manewrowania. Wysokość jachtu umożliwia bezproblemowe pływanie po wszystkich jeziorach i kanałach na Mazurach.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sztynort, Warmińsko-Mazurskie
Sztynort 1, 11-600 Sztynort
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu