Footgolf Przywidz

Miasto
Kontakt ul. Uhlenberga 12
83-047 Przywidz

kom.: 513 855 147
e-mail: kontakt@footgolf-przywidz.pl

Opis

Footgolf to połączenie piłki nożnej i golfa. Celem uczestnika gry jest wkopanie nogą piłki nożnej do dołka.

Po drodze piłka musi pokonać różnorodne przeszkody (opony, beczki, drzewa, słupki), opisane na karcie wyników. Każde kopnięcie oznacza 1 punkt. Wygrywa gracz, który łącznie na 18 trasach ma najmniej punktów. Gra się w grupach do 5 osób.

Na działce o wielkości trzech boisk stadionowych wytyczonych zostało 18 torów o długości ok. 50 metrów. Na końcu każdego toru znajduje się dołek, do którego należy wkopać piłkę.

Footgolf Przywidz jest rozrywką na świeżym powietrzu łączącą pokolenia (np. rodziców z dziećmi) i integrującą np. grupy szkolne, firmy, grupy przyjaciół.

W ludzkiej naturze znajduje się chęć zabawy z bliskimi, gry i kontaktu z naturą. Wszystkie te elementy łączy footgolf, który pozytywnie wpływa na samopoczucie uczestników zabawy.

Dla kogo jest footgolf?

Dla rodzin z dziećmi, młodzieży, osób aktywnych. Dla wszystkich, którzy cenią sobie spędzanie czasu w otoczeniu natury i lubią aktywnie spędzać czas z bliskimi.

W jakim wieku można grać w footgolf?

Footgolf uprawiać można już w wieku 6 lat. Górnej granicy nie ma. Wymaga ruchu, jednak nie powoduje wielkiego zmęczenia (nie biega się). Mogą na nią pozwolić sobie osoby, dla których problemem jest np. przebiegnięcie całego boiska z piłką. Porównać można tą aktywność do takich sportów jak golf czy nordic walking, które mogą uprawiać zarówno osoby młodsze jak i starsze.

Ile trwa runda w Footgolf Przywidz?

Jedna runda, czyli przejście 18 tras z przeszkodami dla grupy 4-osobowej trwa 1,5 godziny.

Dodatkowe atrakcje

Poza footgolfem, największą popularnością cieszy się bramka z otworami. Każdy z nich jest różnej wielkości, przez co jest też różnie punktowany.

Do innych atrakcji należy tor do gry w piłkarskie kręgle (kto zbije więcej kręgli piłką?) i piłkarski bilard. To miejsce, w którym można poćwiczyć technikę strzału, wbijając do dołków piłki  jednego koloru.

Ponadto można korzystać z trampoliny. Osoby chcące odpocząć, znajdą miejsce na wygodnych leżakach. Chętni mogą skorzystać z biblioteczki bogatej w magazyny i gazety różnej treści.

Footoglf Przywidz to pierwsze w Polsce pole footgolfowe z przeszkodami. Znajduje się zaledwie 20 minut od trójmiejskiej obwodnicy.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Przywidz, Pomorskie
ul. Uhlenberga 12 , 83-047 Przywidz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu