Wiejskie ZOO Berezka

Miasto
Kontakt Berezka 30b
38-610 Polańczyk

Opis

Wśród malowniczych bieszczadzkich terenów w niewielkiej miejscowości Berezka niedaleko Polańczyka znajduje się Wiejskie ZOO.

Przypomnijcie sobie wyjazdy do babci lub do cioci na wieś, skakanie po belkach siana, dojenie i wypasanie krów czy karmienie kóz. To były wspaniałe chwile, których obecnie większość dzieci prawdopodobnie nie doświadczy w swoim życiu. Jednak Wiejskie ZOO w Berezce im to umożliwi! Tutaj niemożliwe staje się możliwe, a pociechy przez jeden dzień będą mogły oddać się wiejskiemu szaleństwu i przenieść w zupełnie inną rzeczywistość. Wszystko to za sprawą wiejskich atrakcji, których tutaj nie brakuje. Poznajcie najważniejsze z nich!

Wiejskie ZOO – co warto zobaczyć?

Zwierzęta gospodarskie

Główną atrakcją Wiejskiego ZOO w Berezce są zwierzęta, które można spotkać w tradycyjnym gospodarstwie wiejskim, i które kiedyś były hodowane przez niemalże każdego gospodarza. Tutaj zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli zobaczyć konie, cielaki, kury, gęsi, świnie, nutrie, przepiórki czy króliki. Dla większości pociech będzie to pierwszy kontakt ze zwierzętami gospodarnymi i wielkie przeżycie, a dla rodziców niezwykły powrót do czasów dzieciństwa i wakacji spędzanych na wsi.

Życie na wsi

Poza kontaktem ze zwierzętami żyjącymi w gospodarstwie, w Wiejskim ZOO zobaczycie także standardy życia na wsi i nauczycie się typowych czynności, które każdego dnia wykonywane są przez gospodarzy. Będziecie mogli samodzielnie wydoić krowę, ale bez obaw! Nie musicie się martwić, że zostaniecie kopnięci. Krowa to jedynie sztuczny model. W Wiejskim ZOO w Berezce będziecie mogli wziąć udział także w lekcjach jazdy konnej i zobaczyć, jak sadzić warzywa i dbać o wiejski ogródek.

Na wszystkie dzieci przyjeżdżające do Wiejskiego ZOO wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami czekają także dodatkowe atrakcje, dzięki którym maluchy będą się świetnie bawić: trampoliny, kręgle, proca czy konkursy i animacje przygotowane, które wypełnią dzieciom czas.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Polańczyk, Podkarpackie
Berezka 30b , 38-610 Polańczyk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu