Centrum Rozrywki w Bielsku-Białej ARENA ZOLTAR

Miasto
Kontakt ul. Cyniarska 11
43-300 Bielsko-Biała

kom.: 791 121 530
e-mail: rezerwacje@zoltar.bielsko.pl

Opis

Arena Zoltar w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich do skorzystania z oferty.

W naszym centrum rozrywki oferujemy Państwu:

  • Laser Tag, czyli Paintball Laserowy – to gra zespołowa i jest dosłownie przeniesieniem wirtualnego świata gier do rzeczywistości. Każdy z graczy otrzymuje od nas kamizelkę z czterema czujnikami oraz broń wysyłającą wiązkę podczerwieni. Na koniec udostępniamy dokładne statystyki z rozgrywek. Na zwolenników aktywności fizycznej czeka arena, a na niej labirynt do Laser Taga. Zbierz grupę 2-14 osób i stocz ekscytującą walkę!
  • Escape Room - Escape Room to rozrywka, w której celem jest ucieczka z zamkniętego pokoju zanim skończy się wyznaczony czas. Brzmi łatwo? W rzeczywistości zagadki przysparzają trudności nawet doświadczonym osobom :-) Spokojnie, aby zakończyć tę misję powodzeniem daj ponieść się wyobraźni, działaj strategicznie i współpracuj. Tylko tak jesteś w stanie się uwolnić. Tykający zegar  na pewno przysporzy odrobiny dreszczyku! Aktualnie posiadamy 2 scenariusze; Fabryka Potworów - Detektywistyczna Przygoda oraz Niebezpieczny Maluch. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.zoltar.bielsko.pl .
  • Archery Tag - Archery Tag to gra nazywana potocznie „Paintball łuczniczy". Każdy z uczestników otrzymuje łuk, specjalnie zabezpieczone strzały, maskę oraz kamizelkę. Ta ekscytująca gra dostarcza dużą dawkę adrenaliny oraz pozytywnych emocji. Uderzenie strzały jest bez bolesne dzięki czemu w zabawie mogą również uczestniczyć młodsi uczestnicy.
  • Splatmaster - Splatmaster to nic innego jak zabawa w „mały paintball”. W tej zabawie podobnie jak w paintballu strzelamy z markerów kulkami. W przeciwieństwie do Paintballa, kulki Splatmastera rozwijają małe prędkości, siła uderzenia kulki jest mała. Gra toczy się na mniejszym dystansie. Sprzęt jest wykonany z lekkiego ale za to trwałego materiału. Po każdym strzale trzeba go przeładować.
  • Arcade - to miejcie przygotowane z myślą o miłośnikach gier zręcznościowych. To również doskonałe uzupełnienie każdych urodzin lub integracji. Na wielu z naszych automatów mozesz grać wspólnie ze znajomymi. Zagraj nowych autorskich urzadzeniach, a także niezapomnianych klasykach.

Godziny otwarcia:

  • Niedziela - czwartek: 10:00 - 20:00
  • Piątek - sobota: 10:00 - 21:00

Cennik: 

Zapraszamy do zapozania się z cennikiem na naszą stronę internetową: http://www.zoltar.bielsko.pl/ .

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Śląskie
Cyniarska 11, 43-300 Bielsko-Biała
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu