Park Makiet Mikroskala

Miasto
Kontakt ul. Świętojańska 20H
62-500 Konin

tel.: 63 243 70 37
e-mail: biuro@mikroskala.eu

Opis

Na odwiedzających Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala w Koninie czeka ponad 50 różnych makiet i dioram o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym.

Wyjątkowość parku tkwi przede wszystkim w tym, że przedstawiane są wydarzenia, a nie tylko budowle. Niektóre makiety są interaktywne, które uruchamia zwiedzający. Jego oryginalność to również zaskakująca tematyka makiet – pod tym względem jest to jedyny taki park w Polsce oraz Europie. Makiety przedstawiają sceny z popularnych filmów, obrazy z historii Polski i świata. Wystawa wsparta jest licznymi opisami i prezentacjami multimedialnymi, co pozwala na poznanie wielu ciekawych faktów.

Zapewniamy też atrakcje dla najmłodszych gości parku. Czekają na nich interaktywne kolejki, postaci z bajek PRL-u oraz makieta wesołego miasteczka pełna świateł i barw. Dzieci mogą również podziwiać dinozaury i doświadczyć komunikowania się ludzi z obcymi. Na małych (i nie tylko) budowniczych czeka tysiące klocków Meli oraz kulkowe tsunami.

Na terenie naszego obiektu znajduje się sklep „Mądra Zabawka”, gdzie znajdują się różnego rodzaju modele i wiele zabawek o charakterze edukacyjnym. Ponadto proponujemy skorzystanie z kina 6D, kapsuły wrażeń i dla najmłodszych gości plac zabaw Kinder Fun

GODZINY OTWARCIA

  • (pn-pt)
  • (sb-nd)

W okresie wakacji letnich i ferii zimowych(Wielkopolska) czynne codziennie:

  • 10:00 – 19:00

Dla grup zorganizowanych i zarezerwowanych wycieczek godziny otwarcia:

  • codziennie w godz: 08:00 – 19:00

 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Konin, Wielkopolskie
Świętojańska 20H, 62-500 Konin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu