Park Linowy Arturówek

Miasto
Kontakt ul. Studencka 20/24
90-001 Łódź

kom.: 535 555 234
kom.: 535 555 777
e-mail: biuro@parklinowyarturowek.pl

Opis

Park Linowy Arturówek położony w Łodzi to wspaniałe miejsce do wypoczynku zarówno aktywnego, jak i statecznego.

W naszym parku mamy dostępnych aż 5 różnych tras na drzewach:

 • DZIECIĘCA, OSIATKOWANA – trasa łatwa, dla dzieci chodzących, od 1.5-2 lat wzwyż. Rozpięta na wysokości ok. 1,5-2m, z pełną asekuracją siatkową. Dużo kolorowych i ciekawych przeszkód, które zapewnią uśmiech na twarzy małego zdobywcy wysokości.
 • NISKA – trasa łatwa, dla dzieci powyżej 110cm wysokości, wymagana samoasekuracj (po wcześniejszym szkoleniu). Idealna na pierwsz kroki w uprzęży. Dużym plusem tej trasy jest fakt, że podesty są na wysokości 1-1,5m tak też rodzic może iść obok i ew. pomóc z ziemi np. w przypięciu.
 • ŚREDNIA – trasa  średnio-zaawansowana o umiarkowanym stopniu trudności, dla dzieci od 125cm wysokości. Rozpięta na wysokości od. 4-5m nad ziemią. Po trasie chodzimy w uprzęży i korzystamy z systemu samo-asekuracji – przepinamy się karabińczykami. Trasa dla tych, których trasa wysoka trochę przeraża lub dla tych, którzy chcą potraktować ją jako wstęp do dalszego wspinania i ruszenia na trasę wysoką.  Przejście trwa ok. 20-30 minut.
 • WYSOKA – trasa dla średnio-zaawansowanych, o wyższym stopniu trudności niż trasa średnia, wymogiem jest wzrost minimum 140cm. Rozpięta na wysokości 7-10 metrów nad ziemią. Po trasie chodzimy w uprzęży i korzystamy z systemy samo-asekuracji. 17 przeszkód na drzewach, kilka zjazdów tyrolskich to dobre 40-50 minut drogi i niejedna kropla potu na czole. Satysfakcja gwarantowana.
 • TYROLSKA – trasa typowo zjazdowa. Dla tych których tyrolki kręcą najbardziej. Trasa dostarczająca potężnej adrenaliny! Start na wysokości 14 metrów, 7 zjazdów do pokonania, z czego 2 ponad 120 metrowe. Jeśli ktoś po Wysokiej miałby jeszcze niedosyt to tyrolka dopełni satysfakcji. Drżące nogi i przyspieszone bicie serca gwarantowane nawet u stałych bywalców parku.

Przed wejściem na trasę niską, średnią, wysoką i tyrolską każdy uczestnik przechodzi obowiązkowe szkolenie na trasie szkoleniowej pod okiem naszego instruktora.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się:

Oferta dla KLIENTÓW FIRMOWYCH mamy do zaoferowania ciekawe scenariusze zabaw firmowych – zarówno na trasach parku np. grupowa próba doniesienia wiaderka z wodą, gdzie wygrywa drużyna z najpełniejszym wiaderkiem czy sporo zabaw teambuildinowych typu mega koszykówka na podestach, budowa wieży ze skrzynek, przeciąganie się na linach czy inne zabawy. Ponadto łączymy wiele atrakcji z zakresu działań partnerskiej firmy GRUPA X Pro Events (www.grupax.com) gdzie klientów parku możemy dowieźć bezdrożami za kierownicą jeepa, quada czy innego pojazdu, możemy wydarzenie w parku uzupełnić o ciekawe scenariusze artystyczne (np. podczas biesiad), chodzenie po rozżarzonych węglach, o ścianki wspinaczkowe, konkursy strzeleckie i wiele wiele innych uzupełniających form zabawy. Do tego oczywiście catering i biesiada czy przy grillu czy na sali bankietowej Hotelu Prząśniczka. Pomysłów mamy sporo, doświadczenia również – wystarczy skontaktować się z nami – na pewno zaproponujemy coś ciekawego.

Oferta dla SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI i innych placówek mamy też do zaoferowania ciekawą formę spędzenia czasu. Zapewnimy ciekawą zabawę na parku linowym, zabawy grupowe na linach i na ziemi – od zabaw z linami, piłkami, chodzenia po linie na wysokości 20cm,  po animacje z artystami, malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych, konkursy sprawnościowe itp. Do tego oczywiście może być poczęstunek, ognisko lub inny catering.

Jesteśmy otwarci na współpracę – mamy sporo pomysłów na zaangażowanie grupy młodych jak i tych starszych – możemy zorganizować zabawę zarówno w parku linowym jak i potraktować park linowy jako wstęp lub kulminację innych wydarzeń jak rajdy motorowe lub piesze, gry na orientację, zwiedzanie okolic, poznawanie przyrody i zabytków lasu łagiewnickiego i Arturówka. Zapraszamy do kontaktu.

Cennik:

 • Trasa dziecięca: normalny – 15 zł, ulgowy – 15 zł
 • Trasa niska: normalny – 15 zł, ulgowy – 15 zł
 • Trasa Średnia: normalny – 25 zł, ulgowy – 20 zł
 • Trasa Wysoka: normalny – 30 zł, ulgowy – 25 zł
 • Tyrolska: normalny – 35 zł, ulgowy – 30 zł
 • Rękawiczki ochronne: 5 zł
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
Studencka 20/24, 90-001 Łódź
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu