Room of Plenty

Miasto
Cena: 179,00PLN
Kontakt ul. Stolarska 6A/7
80-883 Gdańsk

tel.: 58 350 00 81
e-mail: biuro@treasurehuntrooms.com

Opis

Room of Plenty to escape room z którego nie chcesz uciec! Cofnij się w czasie do 1969 roku, by odkryć tajemnicę zaginionego podróżnika!

Kim był Plenty?

Ludwig Plenty to autentyczna postać — podróżnik i wynalazca, odkrywca i łowca skarbów, który zamieszkał w Gdańsku tuż po II Wojnie Światowej. Plenty zaginął w tajemniczych okolicznościach 45 lat temu.

Zagadka Plentego

Odkryj historię Ludwiga Plentego w prywatnym muzeum o nietypowej formule: Room of Plenty to autentyczne mieszkanie Podróżnika, a zarazem jeden z najciekawszych w Polsce pokoi ucieczek, tzw. escape rooms. Wizyta w Room of Plenty to podróż w czasie do 1969 roku, zaskakująca zagadka i wciągająca historia!

Poznaj Plentego!

Udział w grze biorą grupy 2-5 osób. Wizytę rozpoczynacie od filiżanki kawy wypitej w towarzystwie Mistrza Gry, który przybliży Wam historię Podróżnika oraz zasady panujące w Pokoju. Następnie zostaniecie zaproszeni do środka na trwający 75 minut seans, którego będziecie aktywnymi uczestnikami. Przez cały ten czas możecie liczyć na pomoc Mistrza Gry, który umiejętnie poprowadzi Was przez historię Plentego.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
Stolarska 6A/7, 80-883 Gdańsk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu