Centrum Rozrywki Strefa Zoltar

Miasto
Kontakt Jana z Kolna 36
81-354 Gdynia

tel.: 58 782 17 98
kom.: 792 226 588
e-mail: strefazoltar@gmail.com

Opis

Strefa Zoltar największe centrum rozrywki w Gdyni !

Strefa Zoltar to Twoja STREFA rozrywki:

  • Arena Zoltar - elektroniczny paintball
  • Archery Arena - Arena Łucznicza
  • Reflex Room
  • Goldberg's Lab 
  • Pokój Zagadki Kryminalnej

Arena Zoltar
ZOLTAR to zbliżona do tradycyjnego paintballa forma rozrywki urozmaicona i ulepszona o kilka innowacyjnych rozwiązań technicznych. Podstawową różnicą jest zastąpienie kulek z farbą wiązką całkowicie bezpiecznej dla oka podczerwieni, a plam na odzieży i siniaków specjalną kamizelką wyposażoną w czujniki. Zmiany te pozwalają przede wszystkim na usystematyzowanie gry, wyeliminowanie kontuzji oraz możliwość regulowania zasad.

Rozgrywki przeprowadzane są na specjalnie przygotowanej arenie o powierzchni blisko 400m2 usianej korytarzami, “budynkami” i urządzeniami urozmaicającymi zabawę. Efekty świetlne, dekoracje a nawet pojazdy tworzą niezwykły klimat, który przenosi gracza w strefę konfliktu z czasów “zimnej wojny” i pozwala wszystkim zawodnikom poczuć się jak w grze komputerowej takiej jak np. Call of Duty czy Battlefield. Przyjdź, spróbuj i poczuj to na własnej skórze!

Archery Arena
Specjalnie przygotowana hala do strzelania się z łuków! Strzały zakończone są miękką gąbką, a uczestnicy dostają maski oraz kamizelki dzięki czemu całość przebiega w bezpiecznych warunkach! Na polu gry znajdują się dmuchane przeszkody.

Laboratorium Goldberga
Pod tą tajemniczą nazwą kryję się arena pełna przedziwnych, pomysłowych urządzeń pozwalających na dowolną konstrukcję reakcji łańcuchowych według własnych pomysłów. Zwycięża drużyna, której maszyna będzie działała najdłużej! Uwolnij wyobraźnie! Podejmiesz wyzwanie?

Pokój Zagadki Kryminalnej
Dołożyliśmy wszelkich starań, by ten pokój, był wyjątkowy i zapadał w pamięć. Jest to gra typu ESCAPE ROOM więc nie możemy zbyt wiele zdradzić. Powiemy tylko tyle, że będziecie musieli wcielić się w rolę członków zespołu śledczego rozwiązującego skomplikowaną tajemnicę kryminalną. Spryt, zręczność, spostrzegawczość, odwaga - wymagane!

Reflex Room
Specjalnie zaprojektowane pomieszczenie pozwalające przetestować waszą kondycję, refleks i dynamikę. Tutaj możecie rywalizować indywidualnie i drużynowo w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu pełnym przycisków na ścianach.
Pokój oferuje wiele trybów gry polegających na naciskaniu podświetlających się przycisków, w jak najkrótszym czasie! Myślisz, że jesteś szybki? To się jeszcze okaże ;)

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdynia, Pomorskie
Jana z Kolna 36, 81-354 Gdynia
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu