House Escape - Oddział II

Miasto
Kontakt ul. Pankiewicza 3
00-696 Warszawa

kom.: 500 746 070
e-mail: biuro@pokojezagadek.com

Opis

Gra w Escape Room House Escape to idealna rozrywka dla wszystkich, bez względu na wiek.

Nasi Goście wybierają jeden z dwóch pokoi tematycznych, w którym później zostają zamknięci. Od tej pory muszą wydostać się z pokoju w godzinę rozwiązując mnóstwo zagadek.

Co zrobić, aby wydostać się z pokoju?

Aby wydostać się z pokoju gracze muszę łączyć fakty, szukać, analizować, a co najważniejsze współpracować.

W pokoju zagadek, w zależności od tego, który gracze wybiorą, może znajdować się do 8 osób. Wszystkie nasze pokoje są tak skonstruowane, aby czasem musiały współpracować ze sobą co najmniej dwie osoby.

Pokoje zagadek w House Escape – Oddział II:

Escape Room Łódź Podwodna – gracze wybierający ten pokój, wcielają się w role marynarzy, którzy wraz z całą załogą muszą czym prędzej dopłynąć do wybrzeży Południowej Luizjany przez Atlantyk. W ładowni znajduje się bardzo ważny ładunek, którego znaczenie jest na światową skalę. Podczas rejsu łódź ulega dość poważnej awarii. Dodatkowo okazuje się, że na pokładzie jest zdrajca. Osoba ta celowo zepsuła kluczowe elementy sterujące. Musicie naprawić łódź, a także dokończyć misję na którą was wysłano.

Escape Szósty Zmysł – akcja rozgrywa się w Warszawie, gdzie spokój i bezpieczeństwo mieszkańców zostają zakłócone przez anonimowe zgłoszenia i porwaniach kobiet. Dzięki przełomowi w śledztwie gracze zostają wysłani do jednej z trzech lokalizacji, w której może znajdować się domniemany morderca. Po dotarciu na miejsce, czujecie od razu, że coś jest nie tak. Jednak zanim zdążycie przedsięwziąć jakieś kroku, zostaniecie ogłuszeni. Morderca zostawi was zamkniętych, a wy nie będziecie słyszeć nic więcej oprócz trzasków drzwi. Czy uda wam się rozwiązać sprawę zaginięć i wydostać z pokoju, zanim wróci morderca? Przekonajcie się sami.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – piątek: 15:00 – 22:00
  • Sobota – niedziela: 10:00 – 22:00

Cennik:

  • Szósty Zmysł: 179 zł/pokój (od 2 do 6 osób)
  • Łódź Podwodna: 179 zł/pokój (od 2 do 6 osób)

https://www.facebook.com/HouseEscapePolska/

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Pankiewicza 3, 00-696 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu