House Escape - Siedziba Główna

Miasto
Kontakt ul. Łopuszańska 53
02-232 Warszawa

kom.: 500 746 070
e-mail: biuro@pokojezagadek.com

Opis

House Escape to gra w Escape Room, która jest wspaniałą rozrywką dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Odwiedzając nas wybierasz jeden z 3 tematycznych pokoi, w którym zostaniesz zamknięty na klucz. Od chwili zamknięcia w czasie jednej godziny musisz wydostać się z niego rozwiązując pełno zagadek. Aby je rozwiązać musisz szukać, połączyć fakty, a także współpracować i analizować.

Co jest celem takiej gry?

Celem gry Escape Room jest znalezienie sposobu na wyjście z zamkniętego pokoju w czasie 60 minut.

Ile osób można zabrać do takiego pokoju?

To zależy od pokoju, który wybierzesz (od 2 do 8 osób).

Pokoje Zagadek w House Escape – Siedzibie Głównej:

Escape Room Hollywood – to największy pokój zagadek, jaki posiadamy. Stanowi on idealne odwzorowanie Apartamentu w Hotelu. Znajduje się w nim pełno gadżetów, a także rozwiązań, które zaskoczą nawet najbardziej wybrednego gracza. W tym pokoju poczujecie się jak na prawdziwej Misji w Hollywood. Nasi gracze zostają wysłani przez Agencję CIA do Hollywood. Tam przebywa obecnie Prezydent USA, a agencja dostała informację, że w hotelu (dokładniej w apartamencie nr 35), przebywa tajny agent KGB – Borys, który planuje zamach na Prezydenta. Gracze muszą odnaleźć granat, który znajduje się gdzieś w pokoju. Ale macie na to tylko 60 minut.

Escape Room Biegun Północny – w tym pokoju czeka na was mały domek, w którym schronicie się po awarii pojazdu, którym podróżujecie na Biegun Północny. Jednak nie wiecie czy to miejsce jest bezpieczne. W domku nie pali się światło. Ale to co was tam czeka, dowiecie się po wejściu do środka.

Escape Room Dżungla – to najbardziej zaawansowany technologicznie Escape Room jaki posiadamy. Znajduje się tutaj ponad 300 metrów okablowania, mnóstwo efektów specjalnych, a także multimedialnych rozwiązań. Cała zabawa rozpoczyna się w pewnym domku, jednak nie on znajduje się w dżungli. Osoba zamieszkująca domek uciekła do pięknej i tajemniczej dżungli, gdzie czyhał na niego tygrys. Gracze mają za zadanie dotrzeć do byłego mieszkańca domku i pomóc mu, zanim Tygrys znajdzie go pierwszy. Znajdują się tutaj nie tylko kłódki, ale także rozwiązania multimedialne oraz elektroniczne.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – piątek: 15:00 -21:00
  • Sobota – niedziela: 10:00 – 22:00

Cennik:

  • Misja Hollywood – 199 zł/pokój (od 2 do 8 osób)
  • Dżungla – 179 zł/pokój (od 2 do 6 osób)
  • Biegun Północny – 179 zł/pokój (od 2 do 6 osób)

https://www.facebook.com/HouseEscapePolska/

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Łopuszańska 53, 02-232 Warszawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu